Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez normális súly?

Szerintetek ez normális súly?

Figyelt kérdés
Az iskolában csúfolnak, hogy kövér vagyok, de megnéztem bmi kalkulátort, azok szerint nem vagyok az, így hát szeretném mások véleményét is hallani. 159 centi vagyok és 51 kiló, 16 éves lány.

2023. szept. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy kövér vagy. Ez normális súly. Fogyni nem kéne.
2023. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem azért csúfolnak, hanem azért, mert nincs önbizalmad, hogy visszavágj.
2023. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a súlyod.
2023. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is csúfoltak pedig normál alkatom volt, ki is alakult egy testképzavarom. De most már tudom, hogy csak a saját frusztrációjukat vezették le rajtam, nem gondoltak kövérnek, csak pont ezt találták ki, de lehettem volna bármilyen, találtak volna valamit, amit mondhatnának.
2023. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 18 éves vagyok, 2 centivel alacsonyabb, mint te és 2-3 kilóval több, és még én is csak picit vagyok teltebb az átlagnál, szóval abszolút nem kell félned!
2023. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!