Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó ez az étrend?

Jó ez az étrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazság szerint szeretnék kb 10-15 kilót magamra szedni, mert 61 kg vagyok, és ezt az étrendet találtam. Inkább csak hizni szeretnék, de nem tudom ez megfelelő lenne-e. Ha változtatnátok rajta, mi lenne az? Köszönöm előre is!


[link]



2023. okt. 1. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
oké, kb mindegy mit eszel amúgy amíg a kcal és a fehérje megvan. Legalábbis izom szempontjából. Kb én is ennyit eszek 75-80 kiló körül
2023. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. még annyi lenne, hogy ma reggel zabkását csináltam, 75 gr-ból főztem 225 ml tejjel. de nem birtam megenni olyan sok volt. valahohy nem ugyanaz mint ha zabpelyhet ettem volna.
2023. okt. 1. 17:03
 3/7 A kérdező kommentje:
és 50 gr csirkecomb hús nem kevés egy adagra rizzsel?
2023. okt. 1. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell megfőzni. De ezek rohadt kicsi adagok, össze lehet vonni 3 étkezésbe tökmnidegy
2023. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is kicsinek tünnek. először használom, de most ettem fél órája 100 gr rizst, 80 gr tonhalat 1 paradicsommal, de már most éhes vagyok... nem tetszik az adagolas tul kevés.
2023. okt. 1. 19:44
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, elég kevés. 12:30kor ettem 100 gr rizst, de nem 50 gr hússal, hanem 100gr-mal, és már alig várom a következő kaja időpontot. amúgy a kávé fogyasztás ajánlott ilyenkor?
2023. okt. 2. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
tökmindegy, igyad ha szereted
2023. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!