Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító étrendnek ez jó?

Szálkásító étrendnek ez jó?

Figyelt kérdés

178 cm vagyok 66 kilóról indultam tavaly ősszel és jelenleg 81 kiló vagyok, nem nagyon, de főleg a hason, seggen, derékon van zsírréteg, ezt akarnám lefaragni és 74-75 kilóra vissza menni.


Kcal: 1962g

Zsír: 31g

CH: 243g

Fehérje: 162g


A CH jó vagy visszább kell vennem egy 50-100-al? A zsírt kicsit sokkalom elsőre, abból is el kellene engedni 10-et?



2023. júl. 14. 10:53
 1/4 MadSeal ***** válasza:
64%

Kezdd meg, és megtudod. Én nem szeretem az ennyire szigorú iifym diétákat, a legtöbb embernek elég, ha a kalóriát és a fehérjét számolja és minimalizálja a zsírbevitelt, de nem kell feltétlen konkrét számhoz kötni.

1962 kcal meg túl pontos, 100assával érdemes számolni. Pl kitűzöd, hogy minimum 1900, maximum 2000 kcalt eszel. Ha bevált, és elindul a fogyás, folytatod, ha nem, módosíthatsz rajta.

2023. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Előző jól leírta. Remélem tanultál azért belőle és ha sikerül fogyni nem állsz neki ilyen 3500-akat enni mert ugyanez fog történni.
2023. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm.


2-es Miből tanultam? Tudtommal a tömegelés zsírosodással jár, ill. sosem ettem napi 3500 kalóriát 2500 kalória bevitellel tömegeltem 66-ról 81 kilóra, ezért többen meg is szóltak a kondiban a télen, hogy így nagyon lassan jön fel a tömeg, de nem is vagyok agyon zsírosodva, csak a hasam meg a seggem leginkább, és nem is akarok 75 kiló alá menni, a diéta végén az ősszel meg a cél a 85 kiló és azt vissza szálkásítani 80 kilóra és azt szinten tartani, bull nem akarok lenni, a 178 centimhez a 80 kiló meg szerintem arányos lehet.

2023. júl. 14. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak tipp volt a 3500. Azt csinálsz amit akarsz amúgy. De az ilyen mértékű hízás felesleges. Fele ennyi zsírosodással is fel tudtál volna pakolni ugyanennyi izmot. A konditermek tele vannak idiótákkal, én is látok ilyeneket, hogy feszeng hogy ő felszedett 10 kilót 3 hónap alatt, aztán még csak le se járnak edzeni rendesen. Ez hogy 1 év leforgása alatt elhízol, majd top formába hozod magad még nem működött senkinek naturálban, de mint írtam azt csinálsz amit akarsz.
2023. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!