Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1000 forint/nap "gyúrós"...

1000 forint/nap "gyúrós" étrend létezik ?

Figyelt kérdés

Mostani árak mellett,vitaminokat engedjük el,és én 1 példával kezdek :500 gramm zab (400forint),1 liter Tej(300),1 kanál tejsavó(300) ... Nem lesz változatos ,de csak ennyi pénz van :-(

Tejsavót azt nagy kiszerelésben értem ! Az árakat pedig olcsó helyeken !



2023. okt. 10. 20:58
 1/10 anonim válasza:
54%
Ez csak egy étkezés!
2023. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

500g zabot meg tudsz enni egyszerre xd ?

El osztjuk 3 felé az 500at : Első kaját tejjel keverjük meg ,másodikba megy a fehérje és VÍZ,harmadik megint tejjel és kész az egész napi kaja !

2023. okt. 10. 21:44
 3/10 anonim válasza:

Ja bocsi..

500gr lehet sok de pl 300 még elmegy. És ahoz a 30gr feherje fél liter tej és reggelire betolni. Azt hittem ez a reggeli. Legalábbis nálam ez a mennyiség felel meg reggelinek.

De ez mennyi kaloria? Ez lópikula.. elszédülsz róla ennyit egész napra? Kuka.

Bmr számold ki,annak megfeleloen allits be egy 5-6 étkezéses étrendet , szilárd,természetes alapanyagokbol. Ez a feherjepor is netto baromság (natrual hobbistakent foleg de amugy is) mert nem az fog szamitani hogy edzes utan megittad e azt hanem a napi osszfeherjebevitel. Ami testsuly kilogramonkent 2-4gr azaz en nekem igy hogy vagyok 100kg nekem kell napi 200gr lazán. Izmosodáshoz. Az hogy neked az a 20gram feherje ami van abban a 30gr feherjeporban mire lesz eleg azt te tudod de sztem sokra nem. De az a 200gr zab se 3x.. 1 liter tejet meg megiszok szinte egyszerre,vagy 2xre de az egesz napra..lópikula

Ez kevés. Legalábbis én kiszédülnék róla.


Ezt ahogy írtad kb reggelire betolom. De 300ft ert hol kapsz tejet azt se ertem..

2023. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez ilyen tesztjellegű kérdés lehet-e annyiból enni vagy picivel többől.Lidlben van tej 265-ért,zab 370,fél kiló túró 750,1 kiló kenyér 500,fél kiló májkrém 500... ja hát elszálltak az árak 3000 ! Aki rendesen akar étkezni annak kell annyi naponta !

Te nem szereted a fehérjeport ? Nem dob a formádon #3 ?

2023. okt. 10. 22:06
 5/10 anonim válasza:

Figyu az elsö és 3. Valaszolo is en vagyok. Nem megbantani akarlak felre ne ertsd bocsi ha ugy jon le.

Figyu en is szoktam inni,de az izert. De mar az se tul jo. Se az oldodasa se az ize. Olyan 3 évvel ezelott volt isteni de mar nem jo. Olyan..erted. a formán semmit sem fog dobni az tény. Arra valo ha nem tudod vagy akarod elragni a napi feherjebeviteled dobd be vele. De nem tul jol hasznosul. Mindegy milyen marka. Ha fogyni akarsz kaloriadeficit ,azaz kevesebb kaja. Köze nincs a formahoz semmilyen tapkiegnek se pozitiv se negativ formaban ihatod bajod nem lesz tole de tul sok haszna sem. Egyszerubb megenni 2 banant abban is van annyi feherje mint 30gr porban.

2023. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Es kb hány forintra jón ki a napi kajád átlagosan ? El vannak szállva az árak az a baj :-(
2023. okt. 10. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Hány gramm a napi fehérjebeviteled, kérdező?
2023. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
135g, 90 kiló vagyok, több kéne de nincs pénzem. Fénykoromban 80 voltam és 160-200g körül vittem be fehérjét. De akkor nem ilyen árak voltak.
2023. okt. 11. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem letezik :/ Ez az etrend meg egy atlag embernek is szar nemhogy testepiteni. Napi fel kg zabtol csak szorulasod lesz kb par het alatt ha egyaltalan birod addig enni ezt. Szuleid nem foznek vagy hany eves vagy hogy ennyire nincs? Meg miert van kulcsszoba a szteroid ha kajara sincs kes?
2023. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
37 vagyok azért nincs már pénz ,mert egyedül élek.Régen "csipegettem" amikor volt pénzem azért van ott a szteroid.
2023. okt. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!