Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztőenzim segítheti a sok...

Emésztőenzim segítheti a sok étel feldolgozását? Ha igen milyet érdemes venni / használni?

Figyelt kérdés
Szeretném növelni az egyszerre bevitt élelmiszer mennyiségét, szóval "jól teleenném" magam, viszont ilyenkor sokszor az étel kevésbé jól emésztve távozik, vagy pedig sokáig bennem marad. Segíthet ha enzimet használok? Milyet használjak mennyit és hol tudom beszerezni?
2023. okt. 17. 11:09
A kérdező szavazást indított:
segíti, igen
nem sokat számít
2 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha túleszed magad, akkor szedhetsz bármit, szrul leszel :(
2023. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tömegelni szeretnék, mert kb 65 kiló vagyok és ha nem használom a gyomrom, akkor sosem fogok nőni. Ugye a gyomrom 2-3 litert is képes befogadni, akkor miért ne használjam? Nem? mert az h naponta háromszor eszek mondjuk 2-300 grammot attól nem fogok megnőni.
2023. okt. 17. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriában egyél többletet, ha tömegelni szeretnél, ne térfogatra, mert ennek semmi értelme.
2023. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Amit te szeretnel, az nem hangzik jol, eroszakkal hizni csak azert, hogy mu izmokat epits magadra.

En egy gyogynoveny kivonatos ( szerintem kurkuma-feher urom magyarul) enzim kapszulat szedek, mert tobb husos etel utan orakig ereztem mindig, hogy meguli a gyomrom. Miota szedem az enzimet, mindig csak etkezestol fuggoen, eves utan nincs semmi utolagos rossz erzes.

En eddig is jo etvaggyal ettem, most sem eszem tobbet. Csak utana nincs problemam.

2023. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!