Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Döntően egészséges ételeket...

Döntően egészséges ételeket fogyasztasz? Miket?

Figyelt kérdés
Ez azzal is jár, hogy nincs túl sok egészségügyi problémád, se túlsúlyod?

2023. nov. 1. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Melyek azok az egészséges ételek? Van erről egy lista? Én sok zöldséget, gyümölcsöt, hüvelyest, gabonát, olajos magvat, sovány húst, halat eszek, és a fizikai aktivitásomnak megfelelő a kalóriabevitelem, ezért normális a testsúlyom. Ez egészséges?
2023. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorlatilag olyan ételeket fogyasztok, ami NEKEM egészségesnek számít. Növényi étrenden vagyok, mert minden állati fehérjére túlérzékeny vagyok, amióta ezt tartom, azóta nincs semmiféle egészegügyi problémám, a súlyom meg mindig is normális volt.
2023. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%

Nincs szó szerint egészséges és egészségtelen kaja, de ha ilyenekre gondolsz, akkor pl. nem eszem olyan gyorskaját, mint a meki és társai, nem iszom szénsavas üdítőt, kólát, alkoholt, nagyon ritkán eszek péksütit, kevés kenyeret és mértékkel édességet. Szinte mindig van zöldség vagy saláta a kaja mellé, nem szeretem a túl zsíros és olajos ételeket.

Alapvetően nem vagyok beteges alkat és világéletemben sovány voltam, pedig gyerekkoromban egészségtelenül ettünk, kb. a mekis kaja kivételével minden a mostani ellentéte volt. Szóval nekem a kajálás nem befolyásolja olyan jelentős mértékben sem a súlyomat sem azt, hogy mennyire vagyok beteges.

2023. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem
2023. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak olyat. Mivel mind az. Csak a mennyiségen múlik. 23-as a BMI-m.
2023. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nem!!
2023. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az okostányér alapján étkezem. Ez az ajánlás.

Van kb 6 kg tulsulyom de mar 25ot leadtam. A mennyiseg szamit a fogyasban es a minoseg az egeszsegben. Nem egyutt jar. Siman lehet valaki uvy kover hogy csak egeszseges eteleket eszik

2023. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek egészséges ételek.


Minden egészséges, ami az adott embert nem betegíti meg.


Úgyhogy nem "egészségesen" étkezem, hanem eszem, amit megkívánok.

2023. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!