Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valóban nem egészséges a...

Valóban nem egészséges a teljeskiörlésű liszt, és abból készült termékek fogyasztása?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valaki szerint ez hülyeség, vagy nem igaz, kérem indokolja meg, és cáfolja meg.


2020. febr. 27. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Pár napja is megkérdezted. Akkor is elmondták sokan, hogy ez hülyeség. Azóta szerinted változott valami?
2020. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jézus miről beszélsz te? Most botlottam bele ebbe a cikkbe. De megköszönném ha belinkelnéd az az előbbi ilyen témájú kérdést amennyiben ellenérvek is vannak. Mert te is annyit tudtál írni hogy hülyeség.
2020. febr. 27. 14:48
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem egészséges, ha minden nap fogyasztasz ilyen termékeket. Mindegyikben van mikotoxin, mert nem tisztitani, de határérték alatt van. Viszont ez halmozódik a szervezetben, hiába eszel egyszerre keveset, ha összességében mindig ezt eszed. Ezt nem képesek belátni ezek az új divat egészséges emberek, mert tudásuk 0.
2020. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Évezredeken keresztül az emberek csak ilyet ettek, mert nem tudtak lisztet finomítani és nem haltak bele.

A mikotoxin meg szintén csak pánikkeltés.

MO-on egy csomó nem szakértö ír cikkeket, és kampányol a TK élelmiszerek ellen, mert félti a saját hasznát, vagy ostoba.

2020. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
És egy csomóan kampányolnak mellette, mert féltik a hasznukat.
2020. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell ezt 5 percenként kiírni?
2020. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5 percenként?? Komolyan linkeljetek már, február 12.-ig egy ilyen kérdést se találtam...
2020. febr. 27. 15:29
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Nekem semmi erdekem abban, hogy ti mit esztek. Szimplán élelmiszerbiztonsági szakember vagyok, naponta vizsgáltatom be a termékeinket is mikotoxinokra, tudom mi mennyi, mert elég mikrobiológiát tanultam bsc-n. Nem eszik évezredek óta ezt az emberek, csak úgy szólok. Vidzont több a rák előfordulása manapság és a lányok is előbb menstruálnak, némely már gyerekkorában, akit az anyja is teljes kiőrlésűvel tömi. Ezek tények. Csak vannak, akik képtelenek felfogni. Jönnek az összeesküvés elméletekkel, gondolom az oltásellenesekkel is egyet értetek...
2020. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De kedves 6.-os nem a kérdésre válaszoltál, akkor minek írsz? Ha tudsz érvet/ellenérvet szívesen várom.
2020. febr. 27. 15:30
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Ez a korábbi kérdés (3 nappal ezelőttről):

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__103376..

Ugyanerről a cikkről volt szó.

Szerintem úgy általában a mai búza nem egészséges, ha teljes kiőrlésű, ha nem. Én legalábbis sokkal egészségesebb vagyok, amióta nem eszem. Olvastam erről nemrég egy nagyon jól összeszedett cikket, de sajnos most vettem észre, hogy eltűnt, úgyhogy nem tudom belinkelni...

2020. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!