Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegelés "szemét"kajával?

Tömegelés "szemét"kajával?

Figyelt kérdés
nagyon nehezen hízó alkat vagyok,arra gondoltam az étrend szénhidrát része lenne ilyenekből hogy pizza hamburger stb,a fehérje meg minőségi húsokból.Ez működhet vagy hülyeség?

#tömegelés étrend
nov. 8. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hízni a kalória többlettől fogsz, nem a szemét kajáktól. Ezzel inkább csak azt éred el, hogy amit felszedsz annak egy nagy része zsírként raktározódik el. Fókuszálj arra, hogy folyamatosan kalóriatöbbletben legyél de csak párszáz kalóriával és az étrended a főként jó minőségű zsírok, lassan szívódó szénhidrátok és fehérjék tegyék ki (persze belefér a szemét kaja is időnként). Így lassabb lesz a hízás de jóval eredményesebb.
nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól lövöd be kalóriát nem lesz több zsír, éveken keresztül teszteltem ezt. Zsírt nem azért épít a szervezet mert "szemét" kaja, persze az egészséged a sok adalékanyag miatt és a sok gyors ch miatt megsínyli, de nem emiatt leszel zsíros.
nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
így van én is így gondoltam ha 200kalóriával pizzával leszek többletbe vagy rizsel az mit számít nem?
nov. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!