Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel a szélsőséges étrenddel...

Ezzel a szélsőséges étrenddel 3 nap alatt hány kilót tudok hízni? SOS

Figyelt kérdés

3 tábla csoki 300gr 1800kcal

1.5 liter cukros kóla 800kcal

+ víz


csak cukor...

lehet ez így 3 nap alatt akár 3 kiló plusz is?


nov. 13. 22:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
73%
Attol fugg mi miatt kene. 2600kcal-tol ha eddig normal etrenden eltel nem fogsz hizni. Kerlek ird le mi miatt kene mikorra es hany kilorol hany kilora valamint a magassagod es az eddigi kaloria beviteledet.
nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
LEgkevésbé sem. 3 nap alatt nem tudsz felszedni 3 kilót. De jót se teszel magadnak, hirtelen megnövekszik az energiaszinted, aztán pedig visszacsökken.
nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Anorexiás vagy és mérlegelés lesz vagy mi ez? Nem egy jó ötlet, inkább beszélj róla a pszichológussal, hogy még mindig ilyesmiket tervezel, remélem kezelés alatt állsz.
nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
58%
#3! #1es vagyok es pont erre gondoltam csak nem akartam igy kifejezni
nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
4-es, érdekes, valóban, valahogy látszott az írásodon, hogy erre gondolsz, de nem akarod leírni - ne legyen igazunk :( (3-as)
nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha az a 3kiló mérlegeléshez

Kell csak azt szerintem összehozható de ha utánna valami versenyed lesz akkor felejtős…

A 3napban egyed magad pukkadásig tàguljon a gyomor

Aztán amikor jön a nap kelj fel egyél valamit aztán töltsd meg magad vízzel

Szerintem akkor a mérleg kiad +3kg

De feszűlésig teli gyomorral akármilyen sport nehézkesebb lesz

nov. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 nap alatt semennyit. Annyi ido alatt at se halad rajtad tehat meg nem donti el a test hogy elraktarozza vagy sem.
nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Ettöl macimum erös hasmenést kapsz és pár kilóval még kevesebb leszel
nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy kilo zsir felepitesehez 7 ezer kaloria tobblet kell. Ha pl 1500 a sulytartasi kalroiad akkor ezzel a 2600 kcallal csak 1100 tobbletben vsgy aki 3300 a 3 nap alatt. Nagyon maximum fel kilo hizas. De ennyi ido alatt nem is lehet hizni
nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor hogy van az, hogy karácsony után mondják az emberek "uhh de sokat ettem, az ünnepek alatt híztam X kilót! " (látszik is rajta hogy valóban hízott)

egy 2-3 napos ünnep alatt?!

nov. 14. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!