Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Néhány napja időközönként...

Néhány napja időközönként elkezd fájni a hasam, morog, puffadok, de konkrét hasmenésem nincs. táplálkozási gond lehet, vagy komolyabb?

Figyelt kérdés
kb. szerda óta nem tudtam főtt ételt enni, nem tudom ez lehet-e mögötte, (csütörtökön kezdődött) viszont hasmenés helyett csak erőlködésre egy sárgás-barnás nyálka távozik 1-3 kisebb "gombóc" kíséretében. ma már fogok tudni rendesen étkezni, esetleg probiotikumot lenne érdemes szednem?

dec. 3. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vittél be elegendő rostot a szervezetedbe. Folyadékot iszol rendesen?


A probiotikumot szedheted, az ártani nem fog.

dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a rostra gyanakodtam én is, folyadékot nagyon keveset iszok sajnos. megpróbálok arra is figyelni.

igazság szerint maga a hasfájás és az a nyálka ijesztett meg hogy utal-e valami komoly gondra

dec. 3. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a hasfájás attól lehet, hogy nem tudsz normálisan wczni. Az meg, hogy nem tudsz normálisan wczni a kevés rost és folyadékbevitel miatt lehet.
dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Ez hülyeség Én szedtem rostot és roszabb lett!


Ne halgass rá kérdező!


"kb. szerda óta nem tudtam főtt ételt enni"


Nyilván ez áll mögötte, pótolnod kell!

dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A probiotikum jó lehet, de valami normális, ami sok törzsből áll. Protexin, Biokult, Progastro pl.
dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

A probiotikum a hiresztelésekkel ellentétben nem igazán használ!


A tápanyag bevitel számit, ugyanis, hiába van jó baktérium törzs a beleidben, ha nem kapja azt a tápanyagot!

dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!