Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek bullimias a baratnőm?

Szerintetek bullimias a baratnőm?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon furcsa. Gyakran nagyin sokat meg eszik mégse hízik sőt fogy. Ha órán ehetünk eszik utánna kimegy mosdóba amikor visszajön a haja felfogva és a múltkor harapás nyomokat láttam a kezén. Azt hallottam hogy ez lehet a bullimia tünete. Ha igen hkgy lehet rajta segíteni?

dec. 5. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Önértékelésével minden rendben van? A nervosák kiindulópontja valahonnan onnan eredeztethető.
dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat sose volt tul nagy onbizalma

Hangos jofej csajszi de mindog egy csomot sminkel nem golndolja szepnek magat pedig sztem gyonyoru es bomlanak utanna a csavok

dec. 5. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bulímián csak szakember (klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, pszichiáter) tud segíteni.

Elképzelhető, hogy a barátnőd bulímiás, de ezt az általad leírtakból nem lehet egyértelműen kijelenteni.

Jó lenne kideríteni, hogy tényleg hánytatja-e magát evés után a mosdóban. Amennyiben igen, akkor támogatni kell és javasolni, hogy szakemberhez forduljon.

Hány éves a lány?

dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

14 éves.

Igen én is úgy gondoltam,hogyha rájövök megpróbálom ráébreszteni higyez rosz és megpróbalni szakemberhez küldeni de egyrészt megakarok róla bizonyosodni másrészt viszint attól félek hogy nem szeretne elmenni nehogy a szülei megtudjak

Gondolkoztam hogy szólok az osztályfőnöknek merrt őt nagyon szereti plusz nagyon kedves velünk valószínűleg segítene de nem tudom hogy szóljak neki úgy hogy a barátnőm ne jöjjön rá hogy én voltam mert akkor nagyon mérges lenne rám. Erre vmi ötlet?

(Légyszi csak arra írjatok ötletet hogy mondjam el a tanáromnak névtelenül ne arról hogy mért pont a tanárnak stb)

dec. 5. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes a tanárotok, megkéred, hogy ne mondja el neki, hogy tőled hallotta. Megoldja úgy, hogy ne derüljön ki. De lépned kell minél előbb, mert a bulimia súlyos egészség károsodást okoz.
dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hiába próblod ráébreszteni, amíg Ő nem akar tenni ellene, semmi változás nem lesz, csak még jobban titkolja.


Én 10 éven át voltam an., bul., kevert zavaros, amint rájöttek, megtanultam még inkább eltitkolni.

Jártam pszichológushoz, pszichiáterhez, stb, de pont nem érdekelt.


Aztán amikor majdnem belehaltam 35 kilósan, akkor kapcsoltam, hogy oké, de én élni szeretnék. Az utolsó utáni pillanatban.


De élek :)

dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézzen Rubint rékát!!!!
dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!