Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak? Rossz kapcsolatba...

Hogy hízzak? Rossz kapcsolatban voltam sok idegeskedés, stressz, és elég sokat fogytam. Alapból vékony testalkatú vagyok de most még jobban. És elég nehezen megy a hízás, esetleg valami tippetek van? Mit egyek stb…

Figyelt kérdés

dec. 6. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanilyen állapotban voltam kb 2 hónappal ezelőtt.

3 éven keresztül próbáltam felszedni 5 kilót, de egyszerűen nem ment és nem értettem mi a baj. Hát az idegeskedés stb stb

Ahogy kijöttem ebből a kapcsolatból, és elkezdtem jobban érezni magam, éhes lettem.

Folyton…nem szándékosan, egyszerűen kívánok lettem, és talán boldog is.

Két honap alatt híztam 5 kilót.

Próbáld azt enni amit megkívánsz, ülj be filmezni, és a legfontosabb, hogy törekedj a boldogságra.

A boldog ember, akármikor tud enni.

Tapasztalatból mondom

Ne aggódj, meg fog indulni a testömeged, nem is kell majd erőltetni.

dec. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt, sehogy sem tudtam hízni...

Aztán hirtelen megnőtt az étvágyam, minden ízlett, hízni is elkezdtem, de kiderült, hogy babát várok, szóval az én "módszerem" gondolom nálad nem opció :)

Bár valamennyire biztos keveredett az ok/okozat, mert kb. a fogantatás napjától már megnőtt az étvágyam, szóval lehet a baba is azért sikerült, mert pont sikerült elengednem akkor fejben azokat a bajokat, amin előtte stresszeltem.

Az viszont biztos, hogy ha dohányzol és/vagy iszol, akkor azt hagyd abba (vagy legalábbis minimalizáld), és tuti hízni fogsz valamennyit.

dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Szereted a magvakat? Dió, kesudió, mogyoró, mandula, pisztácia, stb. Ezek egészségesek és rengeteg kalóriát tartalmaznak. Megeszel mindennap egy zacskóval, az már kb 1200 kcal, utána eszel még rendesen mindent amit szeretnél, tuti többletben leszel. Már ha csak egy 1000 kcalos ebédet betolsz amit szeretsz pl rántott hús vagy sajt vagy zöldség bő olajban sült krumplival és sok sok majonézzel akkor tuti hízol, csak ezt csináld több hónapig. Csoki mehet desszertnek akár egy tábla is.
dec. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Egyél jó sok olajos magvat és kenyeret esténként. És sok colát igyál.
dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!