Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 napos feltört, összekevert...

1 napos feltört, összekevert tojás tud ilyet okozni?

Figyelt kérdés
Tegnap rántottát vacsoráztunk barátnőmmel, volt egy feltört összekevert tojás a hűtőben, amihez még csaptunk párat, és az volt a vacsi. Megszagoltam azt, ami 1 napja feltörve volt a hűtőben, nem volt rossz szaga. Egy kis uborkát ettünk mellé, és zsemlét. Ez volt kb este 9kor. Hajnal 2kor rám jött a hányinger, és a hígfosás is, 4szer hánytam, és kb 15ször voltam wc-n a másik dolog miatt. Még most is rosszul vagyok, a páromnak viszont semmi baja, pedig ugyanazt ettük. Szerintetek mi lehet a bajom?
dec. 16. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aztán lehet lepontozni, én tudom, hogy igazam van, a kérdezőnek meg jobbulást kívánok!
dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tojást mosd meg, és a kezed is evés előtt mindig.

Lehet egy vírus is a munkahelyedről. Túl leszel rajta gyorsan, csak vigyázz a barátnődre, mert valószínű fertőzöl.

dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10-es. Pedig egy vírus a 30 éves sportos egészségesen élő tesómat is majdnem egy hétre ledöntötte. És nem, nem szalmonella volt.

Diétázz és pár nap alatt túl leszel rajta. Ha meg mégis szalmonellàra gyanakszol, menj kórházba. Ha nem mész, akkor annyira nem vészes a dolog.

dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nektek távlátású röntgen szemetek van, hogy így tudjátok mi baja lehet? Még egy orvosnak is vérvétel kell ehhez 😂
dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!