Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy hiába eszek...

Miért van az hogy hiába eszek keveset nem fogyok?

Figyelt kérdés
Nem éheztetem magam vagy valami hanem nem tudok sokat enni.Kb 3x vagy 2x eszek egy nap de az sem olyan sok.Reggelizni szoktam meg ebédet ha van ha nincs amkor eszek valami egyszerűt es jól is lakok.Neha szoktam nasit enni de eleg ritkan.Nem az a célom hogy fogyjak de alig eszek valamit és mégis több lettem pár kilóval ez miért van?

dec. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem eszel sokszor meg adagra sem tűnik nagynak, de olyan dolgokat eszel, aminek magas a kalóriatartalma és azért nem fogysz. Ha kíváncsi vagy rá, pár átlagos napon számold ki mennyit ettél. És mindent számolj, nasit, üdítőt is. Vannak alkalmazások (pl. kalóriabázis), amikkel egész könnyen tudod követni.
dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Lehet hogy nem eszel sokat de amiket eszel kalóriadúsak, esetleg túlléped a szervezeted számára szükséges kalóriamennyiséget, ezáltal felesleg raktározódik rajtad. A kalóriaszámlálás megoldja a problémáidat, megmutatja ha ez a baj. Yazio nevű alkalmazás segíthet. Ha ez se válik be, keress vmi mozgásformát is.
dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
1es ez egyszerre ment:))
dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ráadásul mennyiségre is ugyanannyit írtunk meg tartalomra is kb ugyanaz, csak te másik alkalmazást írtál :D
dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajdú Péter: "De, bocsánatot kérek, ha egy napig nem eszem, én gyakorlatilag fél kilót sem fogyok, maximum annyit!"


Erdei Zsolt: "Na jó, de én edzettem mellette!"


(Showtime Hajdú Péterrel)

dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amig nem mered le grammra es szamolod ki addig nem fogod tisztan latni. Siman lehet hogy azt hiszed hogy keveset eszel de az rengeteg kaloria
dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerem én ezt a "nem is eszek sokat" kijelentést. Az gyakran azt jelenti, hogy nem annyit, amennyit pl az éttermekben felszolgálnak. 1 ember részére egy közel dupla adagot. Ennél egy kicsit kevesebbet, aztán az egyeseknél ez máris a kevés kategória. Pl, ha mindig megeszed, amit eléd tesznek, akár otthon vagy menzán, pláne étteremben, akkor szinte biztos, hogy többet eszel, mint amire szükséged van.
dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!