Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek keveset eszem ??...

Szerintetek keveset eszem ?? akkor miért nem fogyok???

Figyelt kérdés
reggel felkel közvetlen megiszon a kávét és elszívok egy két cigit majd később éhgyomorra megsizoma citromlét utánna van hogy két óra mulva szoktam csak enni egy kis sonkát barna kiflival vagy tojást majd délután négykor ebédelek kicsiket sosem eszem édeszet szinte sose se kesksz semmi csak sokat cigizek és valmit bekapok vacsorára csirkelemelt szoktam amugy enni vagy lacacot keveset eszem???? Csak vizet iszon akkor miért nem fogyik le ??? Szinte alig eszem !!!!
2021. febr. 25. 19:08
1 2
 1/12 Hellmano ***** válasza:
Hát ezt rossz volt végigolvasni...de amúgy idő kell, hogy beinduljon a fogyás az nem az egyik napról a másikra megy. Az étkezés magában még nem elegendő, ahhoz valami mozgásnak is társulni kell és együtt a kettő hatására megindul a fogyás, de ígyis érezhetően kb. 1 hónap kell. 3 hónap után lesz egy kis stagnálás ilyenkor szokták feladni a legtöbben amúgy meg az elején, mikor semmi nem megy le stb.
2021. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nincs is nagyon nagy étvágyam amugy nem is kivánoma a cukrosakot nagyon ritkán régebben este ettem kicsivel többet de akkor sem nagyon sokat csak eten mindig sopereceket hasonló meg kaja de már kihagyom esti evést igaz nem híztam azota de nem is fogyok kevés lehet a mozgás????
2021. febr. 25. 19:12
 3/12 A kérdező kommentje:
jaj már arra gondoltam ,hogy töbsz=or kelen ennem mert régen ugy fogytam le egy 5 ször de van ugy egy nap késtzer megyek vécére minden nap elmegyek reggel rögtön és vagy hogy utánna is de lehet 5 sz=or kele enni de az megint nem jó sok kaj tul sok és még milyen drága is 5 ször diétásan enni nincs igazam ?? máskép nem lehet va volt olyan hogy csak késtzer enttem tényleg minimálisat !!! mondjuk régebben edztem az is igaz akkor minden nap !!!
2021. febr. 25. 19:14
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem minden pénznél jobban megérné viszakpnám régi testemet az a soványt a jó közérzetet stb jo energikusságomat a fitséget mert nagyon vékony sportos voltam !!!
2021. febr. 25. 19:16
 5/12 Hellmano ***** válasza:
Hát, azért tenni is kell :D Én 40 felett vagyok és egész életemben sportoltam, gondolom te valamikor betunyultál és elkezdtek a kilók felcsúszni. Igen a mozgás nélkül nem fog menni szóval valamit kezdj el komolyabban sportolni.
2021. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ez éoszintén úgy volt elkezdtem járni pszihiáterhez !!! és elfogadtam egy injekciót és amikor megkaptam azt vettem ésre r=ogtön felemtn egy 10 es de csak víz volt és nagyon rosszul éreztem magam a a bőrömben nagyon nem jól és még jobban kezdtem hízni hízni!! elkézelhető hogy az injekció okozta szerinted???
2021. febr. 25. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj, megint az antipszichotikumos, injekciós gyerek... :D
2021. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hellmano ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy injekciótól csak úgy elkezdtél hízni...ott más lehet a háttérben.
2021. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
pedig utánna kedztem !!! de már nem kaptam !!
2021. febr. 25. 19:29
 10/12 A kérdező kommentje:
szerintem idő kel míg a hormonok a helyreálnak !"!!
2021. febr. 25. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!