Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki betegség miatt...

Ha valaki betegség miatt egyre kevesebbet eszik, éhezik, majd teljesen leáll az evéssel, szerintetek mennyi idő múlva lesz belőle végleges baj?

Figyelt kérdés

Illetve vizet is egyre kevesebbet iszik de azt nem hagyja el teljesen?

Fájdalmas, vagy egy idő után már nem érez éhségét és nem is fáj hogy nem eszik?

Megtörténhet ez egyedül egy lakásban?



dec. 24. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Éhségérzetet nem érzel ez tény. Mert többé nem termelődik többek között az a hormon sem.


Viszont igen, fájdalmas. Nagyon. Nem éhség, hanem olyan, mintha kést forgatnának a gyomrodban. Nem tudsz kiegyenesedni, hányingered van de epén kívül más nem jön, fekszel és sírsz, mert szar érzés.


Ezen kívül nincs energiád... létezni. Semmire, semmihez, csak "vagy", és várod, hogy inkább halnál meg.

Nem tudsz gondolkozni, szavakat formálni, szédülsz, esetleg elájulsz, tántorogsz, egy idő után fájnak a csontok az ízületek, az ÉLET - és végül meghalsz.


Sokkal később, mint kellene, és jóval több szenvedés után, mint várnád.

dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igazság szerint pont ez lenne a célom, hogy éhen halasszam magam

Azért érdekelne hogy mennyi szenvedés van benne és hogy meddig tart

Mert kaptam egy jó tippet hogy ez a legkíméletesebb és legjobb döntés, de részleteket nem írtak

A nem evéshez és az alultápláltsághoz már hozzá vagyok szokva

Volt olyan napom amikor nem ettem semmit csak felkeltem, vizet ittam mert azt nem tudom megállni de enni semmit nem ettem majd elaludtam


Egyrészt nemsokára pénzem sem lesz kajára, másrészt ez nem drasztikus és nem tűnik szenvedéssel telinek

Nagyjából egy év múlva ilyenkorra tervezném

dec. 24. 19:26
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam kb egy hétig lehet rossz és utána csendben elalszom

Hiszen az anorexiások akár évekig csont és bőrként élnek

dec. 24. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Krva sok ideig el lehet vegetálni... Voltam 35 kilós, felőlem... ha kínok között akarsz meghalni, és NEM TUDSZ, mert annyi energiád nincs, akkor tessék.


amúgy is, előbb kórházba visznek az első ájulásod után ;)

dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mennyi szenvedés van benne és hogy meddig tart - nagyon nagy szenvedés, fájdalom, és nem halsz meg úgysem, mert az kórházban szondát kapsz, ha megtagadod az ételt.


Jó bulinak tűnhet, hát, nem az. Nem olyan könnyű kiéheztetni magad, mint hiszed, de cserébe olyan tüneteid maradnak vissza, hogy a büdös életbe nem leszel egészséges.

dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De engem nem fognak kórházba vinni mert akivel lakom leszar és nem vagyunk joban

Volt hogy egy évig nem láttuk egymást

Bezárom kulccsal az ajtóm és ennyi

Nem fogja senki betörni

Éhezni meg több mint egy éve ehezem mert nagyon spórolnom kell, egyedül vagyok itthon 2 napja, az anyám elment karácsonyozni. ma is egy adag főtt krumplit ettem magában, mert ma ez volt az adag

Holnap egy adag zacskós rizs lesz csak.

Tehat mint kalória tekintetében mind tápanyag tekintetben egy afrikai éhező szintjén vagyok most is és még életben vagyok

De ha ezeket is elhanyom majd egy even belül, akkor megvalósítható

Legalábbis ez lett volna a kérdésem lényege

dec. 25. 18:49
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
65%
Ha fájdalommentes halál a cél, akkor inkább a megfagyást javaslom.
dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Felmerült az is de nem tudom pontosan hogy lehetne kivitelezni

Talán a jövő télen

Nem tudom simán elég ha csak kimegyek éjszaka egy eltervezett napon

dec. 29. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Az éhenhalás fájdalmas, és lassú, mivel ha nincs (már) rajtad zsírszövet, akkor az izomzatot kezdi el a test elbontani és felhasználni. Ezért izomfájások lesznek, izomremegés, nehéz és fájalmas légzés, az egész testben lévő görcsök, rángások.

Ha gyors halált akarsz, akkor arra ott vannak a növények, amik erősen mérgezőek. Bürök, ricinus, maszlag... stb. Olyan mennyiségben nő a vadonban, hogy könnyű találni és mindből könnyű halálos mérget készíteni.

Vagy idd magad halálra. 15-20 liter csapvíztől könnyű meghalni.

Vagy a halálra fagyás. Szerzel nyugtatót-altatót, iszol rá valami töményet, kifekszel egy eldugott hideg zugba és valószínűleg egy éjjel alatt halálra fagysz, ha meztelen van. Vagy egy nagy levegő és szúrj egy kést a szívedbe.

...

Amúgy a hülyeségeid... aki az akar lenni, az megteszi. Nem vár, nem halogat, hanem ha arra a pontra jut, akkor megy és végez magával.

Javaslos pszihiátert, pszichológussal, munkahelyváltással.

febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9 hat nagyon köszönöm a tippeket

Eddig kb ez volt a leghasznosabb ebben a témában

Hidd el, nem olyan könnyű ezt megtenni

Rengeteg fele ember van

Van aki annyira vakmerő és határozott hogy szíven szúrja magát

Na ez nekem nem fog menni

Az egyedüli drasztikus amin agyaltam az a 10.-ről való kiugrás… biztos vagyok benne hogy rendkívül gyors és azonnal öl… de sajnos megtenni azt sem könnyű


A mérgező növényektől felek

Viszont ez a halálra fagyás így nagyon tetszik… kiütöm magam és kifekszem… jól hangzik

Hátránya hogy ugyan mikor lesz már olyan hideg éjszaka…


Volt már olyan hogy 3 napig csak pár szem kekszet ettem, tegnap is csak 3 szem főtt krumplit és érzem hogy gyenge vagyok, de mivel már 2 éve el vagyok szokva a normális evestol így nem érzek olyan éhséget mint régen… úgyhogy ezért tűnt ez logikusnak

febr. 11. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!