Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, ha egy 32cm-es...

Normális, ha egy 32cm-es pizzával 3 étkezésre jól tudok lakni?

Figyelt kérdés

Tegnap délben megettem 4 szeletet. Vacsorára kettőt. És ma ebédre is kettőt. Igaz, a mai ebédet feldobtam előtte egy csirkeragu levessel.

Mások meg egy étkezésre benyomják az egészet.


dec. 31. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így vagyok vele 🙂
dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez sokat nem mond. Nem is értem, hogy még mindig lehet így hirdetni pizzát. Az is sokat számít, hogy milyen vastag a pizza.


Én is vettem már 50 centis pizzát is, csak éppen 2 mm vastag volt.

dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
És miért érezted úgy, hogy ezt meg kell osztanod velünk? Van, hogy én is elosztom több napra, valamikor meg egy étkezésre megeszek. Vannak napok, amikor egész nap zabálnék, valamikor csak késő este éhezek meg. De nem írok ki kérdést erről....
dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert nagyon sovány vagyok, és egyszerűen ennyi a max étvágyam, és feltehetőleg ezért is vagyok vékony. Kíváncsi vagyok, más hogyan van vele.

Amúgy vékonytésztás.

dec. 31. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
#4 Nem ezért vagy vékony, hanem mert kevés kalóriát eszel. Az teljesen mindegy, hogy milyen időbeosztásban. Én is vékony vagyok, mégis simán megeszem egyszerre a 32cm-es pizzát. És ha azt eszek ebédre, akkor utána még tudok enni vacsorát is. De mivel nem minden nap eszek pizzát, így vékpny maradok. Egyébként ezt a kérdést már egyszer feltetted, pár hónappal ezelőtt, és akkor ezt ugyanígy elmagyaráztuk neked. Miért tartottad fontosnak mégegyszer kiírni? :D
dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Van benne kb 2000 kcal feltettol fuggoen. Egy atlag no szukseglete 1800 egy atlag ferfie 2200.
dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
6: 1000 kcalnál nincs több egy pizzában, max. 1200.
dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Bár ahogy a helyi pizzás fiú mondta, pizzát csak az igénytelenek esznek. Szállította ki a pizzákat, de sokkal jobban szerette ha valaki gyrost rendel.
dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kétszer eszem meg és többnyire - egészségesebb forma miatt - sültkrumplit eszek mellé. Így nagyon bőséges is. :-) Simán lehet, hogy szintén háromra tudnám így osztani.


35/F

jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!