Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlyos étvágytalanság ellen...

Súlyos étvágytalanság ellen mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

4hónapja béres cseppet béres c vitaminnal szedek mellé szedek b6 és külön B-Complex vitamint illetve d vitamint is.

Még sincs étvágyam egész nap!

3-4hónap alatt le fogytam 10-15kilót.Borzasztóan érzem magam.

Ha bele nézek a tükörbe 175cm magas és 58kilós ember látok 24éves férfi létemre :(

Próbálok minden reggel 2tasak zabpelyhet enni majd ezt követően valamikor Dél és 2óra között egy tál ennivaló(többet nem birok akárhogyan próbálom nem megy!)és lefekvés előtt mindig pár falatot erőszakkal magamba gyömöszölők.

Mivel már konkrétan erőm nincsen a mindennapokhoz igy ajánlották nekem a tepertőt szalonnát házi kolbászt mivel ez full kalória.

Valamivel jobb is de nincs meg még igy se az erőm a kedvem a kitartásom sőt ha bele nézek a tükörbe férfiként van hogy a sírás keringett annyira ilyesztően és vissza taszítóan sovány vagyok :(

Laktózérzékeny vagyok illetve nincsenek se mentális se fizikai problémám ami gátolna az evésbe engem.

Mit tehetek azért hogy tudjak hízni ?

Hogyan tudnék többet enni ?


jan. 2. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Irt béres béres c vitaminal

irt mellé Apetister szirupot mást nem mondott a doki

jan. 2. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdj el edzeni,erősíteni. Edzések után igyál fehérje port. A mozgás miatt jobb lesz az étvágyad is,utána jönnek a kilók is. Igaz én nő vagyok, de így sikerült 3 kilót felszedni 2 hónap alatt. Ja és még annyi,hogy rendszeresen egyél,napi 5-ször legalább.
jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Azóta lett étvágyad?

febr. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es kommentelő.

Idegi alapokon nem volt étvágyam.

Cigarettáztam sokat.

Szóval le tettem a cigaretát és irtak fel bizonyos altató és nyugtató gyógyszereket is.

Na igy már van étvágyam és enni is tudok rendesen.

márc. 3. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gyógyszereket kaptam. Örülök, hogy már jobb!
márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!