Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A dietetikusoknak mi a vélemén...

A dietetikusoknak mi a véleménye a húsok, tejtermékek, tojás fogyasztásáról?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
az amit a 40 éves könyvekből tanítottak nekik
2016. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
63%

a dietetikusok azt fogják mondani, hogy a szénhidrát a legfontosabb, mert szénhidrát alapú az anyagcseréd, húsokat mértékkel, tejterméket pedig az erős csontért kell fogyasztani :DDD


Vagyis kb olyan dolgokat, amik 30-40 évvel ezelőtt is hülyeségnek minősültek, de totál mindenki elhitte.

2016. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Miért kérded? Mindent lehet enni kellően változatosan kell és mértékkel.
2016. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Ja, mindent lehet enni, maximum nem érdemes.

S nagyon, nagyon emberfüggő, hogy kinek mit érdemes.

A dietetikusok sem egyfélék, de én egyben sem bíznék alapból, ahogy az orvosokban sem. Kivéve, ha ismerem és amit mond, az egybevág a saját tudásommal. De ha nincs közte az, hogy mindenki más és nincs Egy Igaz Út, akkor azt sem hiszem el neki, amit kérdez, mert ez alap.

2016. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jikanv ***** válasza:

semmi velemenyuk nincs, azok is csak azt hangoztatjak amit olvasnak valahol. Senkinek semmi halvany goze sincs rola.

A hus szukseges a szervezetnek epp ugy a zoldseg is meg a kosz is meg a viz is. Ugy alakitsd az eleted hogy jo legyen neked, ha azt akarod hogy mas mondja meg akkor itt vagyok en nem szamolok csak 20 ezret orankent es az is afa nelkul

2016. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Én meg azt hittem, egyedül vagyok ilyen lesújtó véleménnyel a dietetikusokról :) Agyatlan, kókler banda..

Inkább figyeld a tested válaszit, többre mész vele ;)

2016. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sem a hús, sem a zöldség nem szükséges, az ember szuper mindenevő, nagyon sok táplálékcsoportot ki tud zárni, akár a növényeket vagy az állatokat egy az ember s így is évtizedekig el tud élni meggyőzően jól. Bár kell némi odafigyelés.
2016. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!