Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom meghánytatni...

Hogyan tudom meghánytatni magam hatékonyan?

Figyelt kérdés
jan. 18. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy nem szeretnéd, ha holnap a munkahelyen el kellene végezned a nagy dolgot. Ezen a hányás nem segít.


Annak is van széklete, aki léböjtön van, csak iszik. Ugyanis a széklettel nem csak az emésztett étel távozik székletként, hanem hámsejt, víz, salakanyag stb.


A széklet egy teljesen normális dolog, orvosilag azt mondják, hogy naponta maximum 3-szor, hetente minimum 3-szor kell, egészséges.


A munka előtt menj el otthon WC-re, igyál elég vizet, egyél elég rostot, ihatsz kávét is, valakinek az beindítja. Így nem kell aggódnod, hogy a munkahelyen kell mosdóba menned.


Ha rendszeresen étkezel, nem össze-vissza, mindig ugyanakkor, mozogsz eleget, elég rostot eszel, akkor be fog állni a napi széklet. Ha napokig nem eszel, felborul a szervezeted, kiszámíthatatlan lesz a székleted. Jobb a rendszeresség.


Azzal sincs gond, ha munkahelyen mész nagywc-re. Legyen nálad a zsebedben egy kis parfüm, azzal majd befújsz magad után, ha a szagoktól tartasz, és nincs illatosító a munkahelyeden.

jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A BMI-d sajnos soványságot mutat, szinte súrolod a rosszabb kategóriát, a kóros soványságot.


Tudom, hogy nagyon nem szeretnéd ezt hallani, de sajnos testképzavarod van.


Túl vékony vagy. Alakíts ki egy egészséges étrendet, kérj dietetikus segítséget. Legalább 1500 kalóriát enned kell. Sok zöldséget, gyümölcs, fehérjét. Ha sportolsz, még több kalória szükséges naponta. Egy szelet pizza sajnos nem elég tápanyag egy napra.


Segíteni szeretnénk.


Ha nem eszel, anorexiás leszel, felborul a hormonháztartásod, szükség van zsírra, azok is tartják a szerveidet. Főleg, ha nő vagy, nekik pláne szükséges a zsír.


Nem eszel, inkább éhezel, mert nem szeretnél wc-re menni.

Ugye milyen ijesztő leírva? Egyszeri eset. Most. De aztán havi eset lesz. Aztán heti. Aztán napi. Aztán még jobban lefogysz, elsorvadsz.

jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igazából az a kisebbik baj azt megoldom hogy előtte elintezem. A teltsegérzetet nem bírom ezért nem is akartam enni, csak kell valami gyors megoldás hogy vissza csináljam.
jan. 18. 19:43
 14/20 anonim ***** válasza:

Reggelre elmúlik a teltség érzet, ne aggódj. Most pihenj, alszol rá egyet, reggelre jobb lesz.


A pizza nagyon zsíros, egyél könnyebb ételeket legközelebb munka előtt. Reggelire amit szoktál, könnyű leves ebédre, után csirkemell, rizs, majd vacsorára például pirítós, saláta, tojás, sonka stb.


Mindig így telítődsz, kicsi a gyomrod?

jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem szoktam reggelizni.

Ebédelni is csak akkor ebédelek ha itthon vagyok. Általában veszek valami szendvicset vagy kekszet. Este szoktam enni.

jan. 18. 20:02
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az étkezési zavarodat kezeltesd. DE, hánytatnád magad, szóval pszichésen bajok vannak.
jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk már rég kórházban lenne a helyed, ugyanis kórosan sovány vagy, de te még hánytatnád magad. Remélem, valaki elvisz orvoshoz, mielőtt meghalsz.
jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok hogy így aggódtok értem, de csak egyszeri eset volt. Nem szoktam magam hanytatni.
jan. 19. 16:36
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer SEM kell hánytatni magad, és igen, ha egyszer fogod, máskor is.
jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis citromos vizet, az jót tesz teltségérzet ellen.
febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!