Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nincs meg a megfelelő...

Ha nincs meg a megfelelő mennyiségű napi ch, de a kalória stimmel, akkor fogok fejlődni?

Figyelt kérdés
jan. 20. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem számolgattam ilyen dolgokat, mégis bomba testem van.
jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan táplálkozol?
jan. 20. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz. Lehet nrm a lehető legtökéletesebben hanem 1-2 százalèkkal lassabban.

Egyébként minden ami kalória és makro az csak becslés. Simán lehet hogy a valodi szuksegleted az amit most eszel

jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán létezik "megfelelő mennyiségű napi szénhidrát". Ha a fehérjeviteled valahol 1,5-2,0 g/tskg között van, zsírból pedig nem léped át az egészségügyi 1,0 g/tskg ajánlást, akkor az a megfelelő mennyiségű szénhidrát, ami ahhoz kell, hogy a másik két makrotápanyag viszonylatában meglegyen a szükséges napi kalória. Magyarul ha elmondásod szerint a kalória stimmel, a fehérjére és zsírra pedig figyelsz, akkor biztosan rendben van a szénhidrátbeviteled.

Fejlődni pedig akkor fogsz, ha a kaja mellett adott a konzisztens progresszív súlyzós edzés.

jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
#2 azt eszek, amit megkívánok. Pl. reggeli rántotta zöldségekkel, kenyérrel, ebéd hús körettel vagy sushi vagy kínai vagy bolognai vagy bármi, délután gyümölcs, süti, csoki, ilyenek, este melegszendvics. Ez egy random nap. 157 cm 48 kg vagyok, de voltam már 52 is, csak akkor már túl izmos volt a combom, visszafogytam.
jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!