Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől most hízni fogok?

Ettől most hízni fogok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma reggelire ettem 1 natúr joghurtot (light) 150gramm 49,5 kalória étcsokis granolával aztán ettem egy kocka rizs csokit is ebédre ettem egy zsemlét és 2 szelet csirkemell sonkát és utána is ettem egy ilyen joghurtot vacsorára ettem 1 teljes kiörlésű kiflit (75 gram Tesco-s) és egy sokmagvas császár zsemlét 2 szelet csirkemell sonkával és utána ettem egy kis darab ananászt és 1 mandarint nem szoktam ennyit enni viszont sokáig megvontam magamtól és besokaltam 16/L 160cm 51kg
jan. 25. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Ennyivel én kb össze is esnék nap végére, pedig nem vagyok valami nagy termetű. Ennyitől semmi bajod nem lesz, és egyszeri alkalomtól nem fogsz elhízni még egy sokkal nehezebb étel elfogyasztása után sem.
jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz.

És ne legyel ennyire megszallott. Így is az alultápláltsag hatafan vagy. Zoldsegek meg gyumolcsok kellenenek nagyobb mennyisegben es ezekbol is tobb amiket irtal

jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A súlyod éppencsak jó, nem kellene fogynod már, ne vonj meg semmit magadtól. Főtt étel hol van ebben a napi étkezésben? Zöldségek?


Növésben vagy, dolgoznak a hormonok, a jó (lassan felszívódó) szénhidrátok mellett (ezek a teljes kiőrlésű, rozsos stb. pékáruk) kell megfelelő mennyiségű fehérje (jó minőségű, sovány húsok, sajtok, tojás, tejtermékek stb.) és zsír is. Főtt ételek? Zöldségfélék változatosan elkészítve (krémleves, húsos ragulevesek, főzelékek) + köretként párolva, és nyersen is, hüvelyeseket is, húsokat változatosan heti 3-4x stb. Tésztaételeket is ehetsz nyugodtan, annyi csak, hogy a nagyon zsíros, tejszínes szószos, marhahúsos raguval készült tésztákat ritkábban fogyaszd. Köretnek a rizs és krumpli helyett legyen beiktatva többször barnarizs, quinoa, árpa stb.

jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd, hármas, ez az anorexiás 16 éves, akit időként kibannolnak, mert eltűnik, azután újra kezdi.


Kérdező, az előző 10 kérdésedre nem kaptál elég választ, miszerint híznod kéne és pszichiáterhez menni?

jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!