Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Be lehet vinni naponta 2-3000...

Be lehet vinni naponta 2-3000 kalóriát egészségesen?

Figyelt kérdés

Nagyon fel kéne szednem kb. 10 kilót mert sovány vagyok (sajnos rossz az időmenedzsmentem és az étvágyam se durva). Az utóbbi időben ráálltam a mikrobiom témára is azóta kerülöm a lisztet, tejet.


Lehetne valahogy hízni kicsit mikrobiom támogatással együtt, meg esetleg 16/8 böjt mellett?

A böjtöt nem fogyás miatt, olvasson utána aki nem tudja hogy milyen jótékony hatású.


Bármilyen étrendet, tippeket, konkrét ételeket, tanácsot elfogadok. Köszi.



jan. 26. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
zabkasa a zabkasan
jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem mindegy, hogy most 2000 kalóriáról vagy 3000 kalóriáról beszélünk. 2000 kalóriát a legtöbb ember képes bevinni, 3000 kalóriát már kevesebben. Egyébként sportolók (pl. testépítők, erőemelők, stb.) simán bevisznek ennyi kalóriát "tiszta ételekből", úgyhogy teljesíthető ez a küldetés. Az más kérdés, hogy én 8 órás időablakban biztosan nem bírnék sehogy 3000 kalóriát megenni, de ha te ilyen jó étvágyban vagy, akkor oké.
jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

Miről beszéltek?


3000 Kalória az lófing


Benyomsz reggel egy szalámis rántottát, délben meg egy 32 cm es pizzát és már bőven át is lépted a 3000 kalóriát.

Ha olyan "nehéz" lenne 3000 kalóriát felkajolni 1 nap akkor nem lenne ennyi kövér elhízott ember:)

jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

"Kalória az lófing"

Valakinek igen, valakinek rohadtul nem. Több embernek lófing, mint akinek nem, ez nyilvánvaló. De nekem, vagy számos családtagomnak 3000 kalória bőven sok. Az, hogy én minden egyes nap nagy adag szalámis rántottával (ami nem is túl optimális dietetikailg) indítsam a reggelem, utána pedig minden délben betolja egy egész pizzát, az elképzelhetetlen.

jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as: Nem tudsz olvasni?

"Be lehet vinni naponta 2-3000 kalóriát egészségesen?"


Az utolsó szó is számít! Amit meg te írtál, az egészségesnek semmi esetre sem nevezhetö!

jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%

Mi az ami egészséges és mi az ami nem?


Mert ha egészségtelen mondjuk egy rántotta, akkor miért árulnak tojást?

És akkor még rengeteg ilyen kérdést tudnék feltenni.


Aki azt hiszi hogy a zöldsaláta csirkemellel az egészséges az nagyon téved.

Az egészséges táplálkozás aza változatos táplálkozás.

Ha valaki kövér, az nem azért van mert egészségtelen kajákat eszik, hanem mert túl sok kalóriát eszik.


Nyilván elhizni zöldsalátán meg zabkásán senki nem tud, mert azoknak szar az ize:D

jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Lenyegeben ehetsz mindent ami tamogatja a beleid csak nagyobb mennyisegben.

Ha nehezedre esik akkor nyigodtan valassz zsirosabb husokat es tejtermekeket, epits be olajos magvakat, lazaccot. Kb ez egy egeszseges etrend lesz finom izekkel. Gondolj arra hogy az emberek mibol ehetnek csak nagyon keveset dieta alatt es edd azokat. Pl az olajos mag.



Idoszakos bojttel is siman beviheto. Ha megnezel barmilyen kakarenselos oldalt akkor a foetelek nagy resze 1000 kcal korul van. Hozzadobsz egy reggelit es egy vacsit es meg is vagy.

jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az olajos magok nálad az egészséges kategóriába tartoznak, azokkal könnyű bevinni egy kis pluszt. Ahhoz képest, hogy milyen sok kalória, nem leszel tőle jóllakott.
jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

"ha egészségtelen mondjuk egy rántotta, akkor miért árulnak tojást?"

Mert az élelmiszipar sehol a világon nem az emberek egészségét szolgálja, hanem a profitot. Nem is értem a kérdésedet. Te valami tündérvilágban élsz? Egyébként meg nyilván nem a tojásra gondoltunk, hanem a nagy adag szalámira és a mindennapi pizzázásra.

"Aki azt hiszi hogy a zöldsaláta csirkemellel az egészséges az nagyon téved"

Senki nem is állította. Nem a Nők Lapjáról tájékozódunk.

jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Zabkását szoktam enni illetve reggelire eleve zabos müzlit eszem egy egész almával, növényi tejjel felöntve.


Ezen kívül napi 500 gramm nyers zöldséget.


Csak a kalóriabevitellel van bajom, mit kéne egyek amitől hízni is lehet de nem leszek vastagbélrákos 50 évesen.

jan. 26. 15:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!