Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úristen most nagyon meghízok?

Úristen most nagyon meghízok?

Figyelt kérdés

Sziasztok fogyózok 16 éves lány 1 hét alatt - 1kg viszont úgy, hogy megvontam magamtól szinte a normális kajákat és mára elegem lett ebből és falás rohamom lett amit ma ettem reggeli zabkasa almával mazsolával és pár szem mandulával tíz órai 1 szelet müzli és ebéd 1 zsemle 2 szelet csirkemell sonka uzsonna 1 natúr joghurt és

granola viszont vacsoránál túlzásba estem megettem 2 főtt tojást 1 zsemlével aztán ettem mégegy zsemlét mert nem tudtam ellenállni és nagyon éhes voltam egesznap és egy almát aztán megettem majdnem 1 tábla rizs csokit


febr. 1. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:
És ami lemaradt 160cm 50,7kg
febr. 1. 16:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hízás/fogyás nem egyik napról a másikra történik. A hízás/fogyás hetek, de inkább hónapok távlatában értelmezhető. Ha pedig ezzel a magassággal 16 évesen 50 kiló vagy, akkor hova akarsz fogyni? Mi van, ha te is úgy jársz, mint az a másik lány ezen az oldalon, hogy a kiírt kérdés alapján a gyámhivatal eljárást indított a szülei ellen?
febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda ha éhes vagy estére, ez nem jó étrend.
febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úristen
febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, ettől nem hízol meg. Ez így sem sok.

Kellene beszélned egy pszichológussal és egy dietetikussak

febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy a normál alsó tartományában lévő testsúlyodból mit kellene leadnod?
febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért lehetsz még itt az 30. anorexiás kérdéseddel. Már rég bannolniuk kellett volna, mert ugyanazokat kérdezed, plusz mentálisan súlyod beteg vagy, és orvosnál lenne a helyed - mint írtam az ezt megelőző 29 kérdésed alá is :D
febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!