Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más lány is van, aki ilyen...

Más lány is van, aki ilyen botrányosan meghízott középsuliban?

Figyelt kérdés

Gimi eleje óta alig nőttem (160->162 cm), viszont nagyon sokat híztam:

8. utáni nyár: kb. 52 kiló

9. utáni nyár: kb. 58 kiló

10. utáni nyár: kb. 66 kiló

11. utáni nyár, most: kb 75 kiló.

Fokozatosan jött fel, de így leírva lesokkol, mennnyit híztam. Össze kell szednem magam, mert érettségi év jön és nem akarok bálnává hízni.:-S


Más is van, aki ennyire meghízott?:-S


18/L



2020. jún. 25. 13:04
 1/9 anonim válasza:
100%

Túl vagyok a szakmai vizsgámon, megvan a szakmám, jelenleg 76 kiló vagyok. Következő évben kezdtem az érettségit, nem akarok én sem bálna lenni, főleg, hogy új osztály lesz. Vizsga szempontból jót tett a tanulmányaimnak, mert az iskolában nem tudtam tanulni, itthon meg akkor, amikor kedvem volt - négyes lett a gyakorlati és az írásbeli is, tehát a végeredményem is, pedig jó esetben kettest néztem ki magamból, annyira nem ment a suliban. Negatív hatása, hogy éjjel 2 előtt nem bújok ágyba, 10-ig alszok, és a vizsgaidőszakban + vírus miatt nagyon ki se mozdultam és erőm se volt mozogni, mert szellemileg lestrapáltam magam. Yippi. Nade, a nyáron ezen változtatok.


18/l

2020. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

3 év alatt majdcsak 20 kiló szaladt fel rám az akkori 158 centimhez. Sosem voltam egy nádszál vékony alkat, de amikor 10. osztály végén realizáltam a helyzetet, iszonyat sz*rul éreztem magam. Akkor elhatároztam hogy márpedig én szeptemberre le fogok fogyni. Így is lett. Aztán jött az anorexia, bulimia. 2 évig váltogatták egymást.

Sajnos könnyű átesni a ló túloldalára és mire észbe kapsz már késő.

Ma már egészségesen étkezem, rendszeresen sportolok és jól érzem magam a bőrömben.:) Jelenleg 51 kiló vagyok 160 centihez.

Mindenkinek aki fogyásba akar belevágni: Csak óvatosan és vigyázzatok magatokra!♥️

2020. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyetemi évek alatt indultam durván hízásnak.
2020. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a gimi alatt fogytam le, mikor elkezdtem 80 kg felett voltam (ezt pontosan nem tudom megmondani, hogy mennyi, nem emlékszem rá) és 67 kg körül voltam mikor érettségiztem. Viszont az érettségi után kihagytam egy évet, akkor elkezdtem az egyetemet és most vagyok túl a 2. évemen... na én ez alatt az idő alatt híztam meg. Most 74 kg vagyok, de nem is feltétlenül a szám zavar, hanem inkább az alakom. A gimi óta semmit nem mozogtam, mert a sport sosem volt része az életemnek, nem szerettem és igazából gimiben is csak a tesi órákon mozogtam normálisabban. Plusz nyilván az sem segített, hogy nem ettem normálisan, csak össze-vissza (leginkább esténként az órák után, vagy tanulás közben csipegetve). Úgyhogy kb. semmi izom nincsen rajtam és tök löttyedt, formátlan vagyok. Most próbálok tenni ellene valamit, de hát ja, nem egyszerű :D Nem mondom, hogy most tűnt fel, mert éreztem korábban is (inkább csak a ruháimon), de akkor valahogyan nem ez foglalkoztatott, sokat tanultam, órákra jártam, vizsgáztam stb. és most az itthon töltött idő alatt kezdtem el ezzel foglalkozni, hogy amúgy basszus hogy is nézek ki...
2020. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban elhíztam. :(


11 évesen 65 kg

13 évesen 70 kg

Középiskola

9. Évfolyam 100 kg

10. 75 kg

11. 100 kg

12. 110 kg


23 évesen 140 kg

24 évesen 125 kg

25 évesen 150 kg

Majd

143

150

Aztàn sokàig nem is mértem.

33 éves koromra 170 kg lettem ( ezek utàn hagytam a koplalós fogyókúràkat amik miatt annyit jojóztam, és teljesen életmódot vàltottam)

34 évesen most 121kg vagyok... és egyre kevesebb lesz:)))) végre úgy érzem nekem is van remêny.

2020. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
92%
#5: Így tovább, nagyon ügyes vagy hogy ennyit leadtál!!
2020. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Falusi Mariann. De aztán lefogyott 85re 2 hónap után vissza hízta.
2020. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok lány, én 9-14 éves koromig híztam rengeteget. Most is kövér vagyok, de számomra az is csoda, hogy a súlyomat hat éve tartani tudom.


20F (175/90)

2020. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nem nőttem semmit gimi eleje óta (157 cm vagyok), de a kilók szépen feljöttek rám is, mert állandóan nassolok. És így lettem szépen 51 kg-ról:

9. végére 57 kg

10. végére 66 kg

11. végére 78

És most vagyok ott hogy 82 kg. És így végig gondolva ez nagyon sok.

2020. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!