Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdítők és kóla helyett alkohol...

Üdítők és kóla helyett alkoholmentes sör vagy citromos sör egészségesebb megoldás?

Figyelt kérdés
Jön lassan a nyár. Víz mellett szeretnék mást is inni. A cukros és zeró löttyöket hanyagolnám. Mit gondoltok?
febr. 4. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyümölcstea.
febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Egy alkoholmentes sört vagy egy citromos sört soha nem lehet egészségesnek nevezni. Egészséges az lenne, ha vízet innál, de amúgy nagy baj nincs a fent említett italokkal. Nézzük például a legtöbb citromos sört: árpamaláta, komló, fruktóz, citromlé. Napi szinten nem innám, de mivel alkoholt nem tartalmaznak, ezért jó eséllyel nem a citromos sör fogja a vesztedet okozni.
febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig napi legalább fél-1 liter cukros szart ittam. Nem vagyok cukorbeteg, de nem is szeretnék azzá válni. Ezért akarom ezeket letenni. Épp emiatt kérdem, hogy a nyári melegben üdítő-helyettesítőnek mennyire jó megoldás a 2 ital? Vagy ha ugyanannyi cukor van bennük, akkor nem vagyok előrébb.
febr. 4. 18:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem opció a víz vagy a tea?
febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A víz mellett. Nem napi 3 literre gondoltam, hanem egy nyári összejövetelen vagy kerti munkában frissítőnek. Mit nem lehet ezen megérteni, hogy nem akarok egyfolytában vizet inni? Gyümölcsteától herótom van. Évek óta iszom reggelihez.
febr. 4. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Limonádé cuci nélkül. Kánikulában nagyon üdít
febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mit nem lehet ezen megérteni, hogy nem akarok egyfolytában vizet inni?"

Értjük. Ha ez neked ekkora gondot okoz, akkor olvasd el még egyszer a 2. kommentet, értelmezd, és tégy belátásod szerint.

febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
100%os gyumőlcslé
febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nyáron citromos vizet szoktam inni. Nagyon szeretem a savanyú dolgokat.
febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A 100%-os gyümölcslé is tele van cukorral.
febr. 5. 07:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!