Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leadhatok így júniusig 10 kilót?

Leadhatok így júniusig 10 kilót?

Figyelt kérdés

Teljes életmódváltásba kezdtem.Leirom mit eszem nagyjából.

Reggeli 7körül: 3 kisebb paradicsom,1 paprika,2 főtt tojás

Tízórai:alma

Ebéd:csirkehús,vagy sült hal céklával vagy uborkával

Uzsonna:banán,vagy narancs

Vacsora:natúr joghurt müzlivel



febr. 5. 09:12
1 2
 11/17 Kései Sirató ***** válasza:
30%

Szerintem így nagy ütemben fogsz fogyni.

Javaslom ezeken kívül a répát (nyersen, vagy párolva), brokkolit, karfiolt, barna rizst, párolt zöldbabot, és ehetsz néha 1 energiaszeletet (legfinomabb az Aldiban kapható csokis).

Gyümölcsök közül: szeder, áfonya, kivi - ezek mind jók, nagyon kevés a klóriatartalmuk.


Ha nem eszel egyáltalán kenyeret és édességeket, az nagyon jó. És csak vizet igyál, vagy cukor nélküli, ízesítetlen teát. Én 2 hónap alatt 6 kilót fogytam így.

febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem igen. Amiket felsoroltál, nagyon jók, de többféle élelmiszerre/tápanyagra is szükséged lesz. Egyél például gombát is, ha szereted és amiket előttem felsoroltak, azok mind nagyon jók a fogyáshoz.


Én amikor fogyóztam, nagyon sok káposztalevest ettem és sokféle gyümölcsöt (banánt tilos enni, mert hízlal) és sütöttem szénhidrát csökkentett lisztből sütit (cukor helyett eritrittel) és azt ettem, de kenyeret is süthetsz, vagy akármit ilyen lisztből.


Az a lényeg, hogy diót/mandulát/mogyorót/ pisztáciát csak nagyon keveset egyél, ezek mind hízlalnak, de értékes tápanyagokat tartalmaznak, ezért én ettem hetente 2-3 szem diófélét. Ezeknek magas zsírtartalmuk van és valamennyi zsír szükséges a zsírban oldódó vitaminok feloldásához, a szervezetünk másképp nem tudja hasznosítani ezeket a vitaminokat (az A, D, K, és E vitamint). Ha olajban sült halat eszel, akkor az által is hozzájuk a zsiradékhoz, az is jó.

A csirkét sokféleképpen tudod fűszerezni, hogy ne legyen unalmas, variáld sokféleképpen.



Sok sikert kívánok!

febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kései Sirató ***** válasza:
51%
A müzlinek magas a cukor tartalma, néha ehetsz, de egyáltalán nem fogyókúrás kaja. A natúr joghurt az jó. Próbáld ki a szénhidrát csökkentett tésztát is, barna rizst, és készíts és igyál néha zöldség turmixot!
febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
A joghurt a zsírtartalom miatt sokkal több kalóriát birtokol egységnyi mennyiségben, mint mondjuk egy müzli.
febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

Egy olyan kérdésem lenne, hogy így a tél vége felé az a paradicsom és paprika, amit megeszel, szerinted az egészséges? Hol kapsz itthon olyan paradicsomot, paprikát, ami vegyszermentes, napérlelte?


Mi a bajod a sertéshússal? Vagy, már említették a gombát?


Amit leírtál tipikus nőklapjacafés, hogyan fogyjunk le hozzá nem értve kategória.


Mindent lehet enni, ha kalóriadefficitben vagy. A mozgásodba súlyzós edzést is beiktathatnál.


"Krumplit,rizst és kenyeret már nem eszem egy pár hónapja.Egyszerűen így látom jónak,az emésztésem is könnyebb és nem is egészséges."

Ezt biztos, hogy így akartad írni?

Mi a bajod az édesburgonyával? Sokkal egészségesebb, mint a fehérkrumpli.


Lencsét is ehetnél.

febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Ez nincs 800 kalória sem :D Magyarul éheznél. Remek. Nemhogy tartani nem tudod, de egyhéten belül vagy eájulsz vagy falásrohamod lesz.


Én diagnosztizált anorexiásként többet ettem :D

febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez rettenet kevés. Kb egy honapig fogod birni utana elkezd minden bajod lenni, rosszabb szivmukodes, hajhullas stb. Nsgyon keves a tapanyag. Egyel tobbet
febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!