Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudom megállni,...

Miért nem tudom megállni, hogy egyek?

Figyelt kérdés
Nagyon igyekszek odafigyelni, tudom, mennyi kalóriára van szükségem, sok zöldséget, gyümölcsöt, olajos magvat eszek, lassú felszívódású szénhidrátokat, sok fehérjét. Sosem szoktam eléhezni, mégis előfordul, hogy egy csomó édességet magamba tömök, mikor tudom, hogy nem vagyok éhes, meg nincs rá szükségem. Az se lenne baj, ha 1-2-t megeszek, de én addig eszem, amíg van. Valami átkapcsol bennem. Ha rendelünk pizzát, simán megeszem az egészet, úgy, hogy tudom, hogy nem is vagyok éhes, nem is igazán élvezem az evést, utána meg rosszul érzem magam, idegesít, hogy nem tudtam leállni, pedig, tudom, hogy mikor kéne, meg hogy ez egy döntés. Van valami jó tippetek, mit lehet ezzel kezdeni? Amúgy nem vagyok kövér, sportos, átlagos testalkatú vagyok, bmi szerint is pont jó.

febr. 19. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nincs akaraterőd, nem vagy felnőtt. Nyugodan keress fel pszichológust. Étkezési zavarokon simán lehet segíteni.
febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma lesz erről egy előadás ha pesti vagy: [link]

könyv a témában [link]

febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fenti megjegyzéssel, jobb, ha pszichoterapeutától kérsz segítséget
febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!