Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mér van az, hogy ha unatkozom...

Mér van az, hogy ha unatkozom akkor elkezdek enni és egyszerűen nem tudom megállni olyankor, hogy ne egyek? Mit csináljak amikor rám jön ez az érzés?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél otthonra nasit!
2009. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs mindig itthon nasi, és olyankor is.. úgyérzem h ennem kell. akár mit csak kaja legyen.. :( :D
2009. ápr. 21. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
egyél szotyit vagy tökmagot, aszalt gyümölcsöt vagy igyál sok teát, nekem ez bevált, nekem is ugyanez a problémám
2009. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a szotyi aszalt gyümölcs meg a tökmag az hízlal nem?
2009. ápr. 21. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyél puffasztott rizst. Natúrt, sósat. Az nem hízlal.
2009. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha mozogsz rendszeresen akkor nem hízlal, aszaltgyümölcsből pedig csakis cukor nélkül készültet egyél, pl meggyet, vagy normál gyümölcsöt, karikákra vágott zöldséget...
2009. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyél sovány húst vagy halat zöldségekkel! ha éhes vagy enni kell. viszont ezektől nem tudsz elhízni bármennyit eszel! Kizárólag a szeméttől hízol: cukros, lisztes kaják stb.
2009. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
olvass
2009. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!