Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételekben van a legtöbb...

Milyen ételekben van a legtöbb kalória?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem arra vagyok kíváncsi, hogy a zsírokban, szénhidrátokban gazdag ételekben, hanem konkrétan melyik ételekben.

Pl.mogyoró, milka csoki, majonéz stb...


febr. 20. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
300-400 kalóriák.Semmi!!!!!
febr. 20. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Minek neked szemét kalória?

Egyél normális kalóriákat pl rizs, zab, hús

febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Zsírokban gazdag ételekben. Hisz a zsír 9.3kcal, fehérje meg a szénhidrát 4.1

Példák:

Olajos magok: kesudió, brazil dió, makadámdió, paradió, dió, mogyoró, földimogyoró, mandula, pisztácia

Magok: lenmag, szezámmag, napraforgómag, tökmag, mák

Zsírok: napraforgoolaj, repceolaj, olkvaolaj, kokuszolaj, serteszsir, kacsazsír, csirke bőre, sertés bőre, avokádóolaj, tökmagaj, mákolaj, dióolaj, vaj, margarin stb

Kenhető krémek: nutella, lino lada, nutoka, mogyorós krém, mogyoróvaj, mandulavaj, pisztáciavaj, pesztó, tepertőkrém, vajkrémek

Egyéb: majonéz, olaj alapú salátaöntetek, parmezán sajt, szalonna (nem a húsos), tepertő, száraz kolbász, csoki, szezámmag szelet, bármilyen magmix, granola, granola bar, csokibevonatos kekszek

febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
febr. 20. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Azért kérdezed, mert hízni szeretnék esetleg?

febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De én nem értem a kérdés értelmét

Ha hízni akar miért pont szemét kajával akar hízni és nem normálissal? A normális kajákból bőven be lehet vinni többszörösét is a szükségletünknek

febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pl ehetsz hulladék nutellát amitől cukorbeteg leszel és még az izmaid sem kapnak elég kaját vagy ehetsz mogyoróvajat ami szinten rengeteg kalória de zsírban meg fehérjében
febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

#5 én is ezért erdeklődöm.

Mert régen én is akartam hízni. 3 év alatt tudtam is kb 14 kg.

De én normális ételekkel, gyümölcsökjel, zöldségekjel es heti 4 nap edzéssel (nem ilyen brutális súlyzósra gindolj, lany vagyok). Én elég vékony voltam, nehezen híztam. 170 cm, 50 kiló.

Annyit segítettem rá a dologra, hogy napi 4 étkezes helyett, napi 5x ettem, melyből mondhatni olyan mintha 2x ebédeltem volna plusz edzés napokon még 2x 5 dl szénhidrát séket ittam. Nem akartam hírtelen hízni és nem az volt a célom, hogy csak zsír rakódjon es nyílván az sem, hogy tele egyem szenny ételekkel magam. 3 év alatt sikerült 64 kilóra híznom, melyből azért az izom több mint a zsír.

febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fánk
febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!