Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy felszedjek par...

Mit egyek hogy felszedjek par kg-ot? Mennyiszer egyek? Milyen ételekben sok a kalória?

Figyelt kérdés
BMI testömeg index szerint sovány kategóriába tartozom. Tehát 4-5kg-ot kellene hizzak!

2014. dec. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg ne foglalkozz az idióta testtömeg indexekkel, a közérzetednek higgy...
2014. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
1000-szer leírtuk már: akkor hízik az ember, ha több kaliát visz be, mint amennyit ledolgoz. Tehát pakold befelé a kalóriákat
2014. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy orvosi vizsgálat nem ártana, például pajzsmirigyműködés-vizsgálat. Milyen rendszerességgel, mit eszel, milyen életformával, milyen fizikai megterheléssel? Milyen a szüleid testalkata, fogytál-e mostanában vagy mindig is sovány voltál? A kiindulóállapot ismerete nélkül nem lehet változtatást javasolni.
2014. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Sajnos a családtagok hajtogatják, hogy egyek sovány vagyok.

2. Igaz kalóriát kellene növelném, csak gondoltam személyektől érdeklődöm, hogy mit ehetnék híztak.

2014. dec. 20. 19:07
 5/5 A kérdező kommentje:

Helytelenül írtam... Tabletről írok.


"2. Igaz kalóriát kellene növelném, csak gondoltam személyektől érdeklődöm, hogy mit ehetnék híztak."


Igaz kalóriát kellene növelni, csak gondoltam személyektől érdeklődöm.

Mit egyek, hogy hízzak?!


Azért javítottam mert, szoktam olvasni ezen az oldalon okoskodókat és "nyelvtan tanárok" szövegeit! Gyakorikérdésen meg, minek a nagyon pontos nyelvhelyesség? Elég az iskolapadban, s az érettségin. :)

2014. dec. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!