Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak úgy hogy vékony...

Hogyan hízzak úgy hogy vékony maradjon az alakom?

Figyelt kérdés
2-3 kg-ot kéne híznom mert eléggé alacsony a súlyom a koromhoz képest , anyukám aggódik , de én még mindig látom hogy vagy honnan lefaragnom . Viszont híznom kell , de szeretnék ugyanilyen vékony maradni , hogyan hízzak úgy 3 kg hogy nem vastagságú meg a combom meg a hasam nem lesz nagy mert még így is az. A fenekemet szeretném nagyobbítani , szeretném az alakomat megtartani.

febr. 23. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Edzéssel
febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
3 kilónak semmi látszata nem lesz. Ennyit átlagosan ingadozik az ember testsúlya egyetlen nap alatt is.
febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kis kalóriaplusz, súlyzós edzés és akkor izmot építesz. Családban én vagyok a legnehezebb de kilátszik minden bordám, nekik pedig nagy hasuk van. Csak máshogy oszlik meg a súly
febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Egyél normálisan, mozogj, de ha hízol, akkor mindenhová fogsz, szóval kezdj alakformálni.


Bár a kérdésed alapján kórosan sovány lehetsz, aki retteg a hízástól, szóval pszichológus.

febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!