Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem vagyok este soha éhes, de...

Nem vagyok este soha éhes, de mivel nem eszek vacsorát már sokszor 3 kor felébredek éjjel mert olyan éhes vagyok, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Eszek ebédet délben aztán mindig ilyen 5-6 óra körül be kajálok jól és mikor elalszok 10-11 között már nem tudok elötte enni nincs kedvem olyan késön már kaját elővenni, ezért mindig nagyon korán fenn vagyok hajnalban a nagy éhségtől. Nagyon rosszak ezért a napjaim. Nem vagyok ki egyensúlyozott. Reggelit meg már sokszor 5 kor vagy 6 kor eszek. Mit csinálok rosszul?

febr. 23. 08:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
valamikor 3 kor kajálok be hajnalban mert annyira éhes vagyok már.
febr. 23. 08:58
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Mozogsz eleget?

Mennyi a napi mozgásod?


Milyen ételeket eszel? Mert vannak nehezen emészthetőek, és amik felfújnak, amik idő míg megemészted.

febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én heti 3 x itthon edzek. Sokat sétálok is, hétvégente megyünk túrázni ha jó idő van. nagyon szeretem a hust, zöldséget is eszek, rendes főt kajákat is. Ritkán eszek édességet. Napi 2x kávézok. Szénhidrátot is eszek.
febr. 23. 09:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha 5-6 között csak egy könnyű uzsit ennél, a vacsit meg eltolnád 7-8 tájra?
febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Pedig közvetlen alvás előtt zabbantani egy jót, az a tutkó tutkeráj, tessa.

Próbáld ki, mer attól majd garantáltan úgy aluszol, mintabunda.

febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nincs evvel semmi baj valamiért ilyen lett a bió ritmus,ez legyen a legnagyobb gond az életben.
febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Furcsa, én ha 4-5 között eszem, és ez minden nap így van, ez az utolsó étkezésem, sose éhezem meg. Reggelizni fél 7-kor szoktam reggel


Kérdező, igyál meg lefekvés előtt egy nagy pohár vizet, az eltelít.

Egyébként nálam az vált be, hogy minden fejben dől el.

febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs kedved olyan későn kaját elővenni??? Nem kell százfélet elővenni, se megteríteni. Pár falat sajt vagy egy alma, egy kifli vagy egy kefír, ami egyszerűen megehető, miért lenne ez akkora munka? Ha úgy erzed, hogy ez a probléma gyökere, ez nem nagy áldozat.
febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A helyedben 5-6kor csak egy szendvicset ennék, hogy tompítsa az éhséget, és később kajálnék többet. Én régebben volt, hogy inkább letoltam egy chipset, az még adott 2 órát.
febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21.00 otakor egyel egy adagot.

Ne kavezzal ,mert megzavarja a bioritmusodat.

Minden mas jo. A kocogas jo meg a jo alvashoz,mert stresszcsokkento

febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!