Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzek hányingert ,ha eszek?

Miért érzek hányingert ,ha eszek?

Figyelt kérdés
Szóval elég szorongós vagyok. Az oka az,hogy hányás fóbiám van. Nos,van két gyermekem,abból az egyik már 10 éves, iskolába jár. Nos csütörtökön elkapta ezt a hányás/hasmenést. Nekem azóta szinte alig van egy perc nyugtom. Ő már jól van. Szerencsére. Ilyenkor sokat van csak a szobájában,csak pisilni jön ki. Édesanyám vele van egy szobában, mivel nálunk él. (Más okból kifolyólag) Neki sincs semmi baja,egyelőre másnak sem(lányom,párom és en) tegnap egesznap nem.ettem csak este nagyjából 3 szem rántott karfiolt. Nagyon éhes voltam már,de emiatt nem tudok enni rendesen. Ma végül csak ettem egykis tükör tojást. Azután elkezdtem nagyon émelyegni,természetesen egyből jött a pánik. Már kezd elmulni. Mit tehetnék,hogy végre él múljon ez a fóbia? Járok pszichológushoz, de nem veszek észre ebben változást. Nagyon gyávának is érzem magam. Egyszerűen ki vagyok már merülve.
febr. 24. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert vírus lappang benned vagy mert ráparázol a semmire...


De inkább az utóbbi.


Meg egyél normálisan, ne egy kis tükörtojást, meg három szem karfiolt...

febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit jobb már azért. Még eszegettem pár falatot.
febr. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!