Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bélmosás okán milyen módon...

Bélmosás okán milyen módon pótoljátok az emésztőbaktériumokat? Régebben mostam és napokra leromlott az emésztésem, baci hiányában.

Figyelt kérdés
Egyébként laktovegetáriánus vagyok. Tehát csak tejtermék, és/vagy növényi tápanyag jöhet szóba.

febr. 24. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Probiotikumról nem hallottál még? Minden patikában millió féle van.
febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De hallottam, de nem patikából érdekelne, és nem tabletta formájában, hanem az érdekel, természetes tápanyagok közül kinek mi jött be jobban!


Ugyanis a kereskedelem egy dolog, az emberre sokszor rásóznak olyat is, ami nem működik jól. (Persze egyéni eltérések is lehetnek.)


Próbáltam pl joghurtot, kefírt, de még csak évekkel ezelőtt és csak néhány alaklommal mostam bélt, egy hibás beöntőkészülékkel és azóta sincs ilyen, na meg épp nem volt semmilyen tápanyag egy napig a közelben, és romlott az emésztésem egy napra.

febr. 24. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Akkor használd a beledet arra amire való.
febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

20éve csinálom és még soha nem volt ilyen gondom.

Feltolod a gégecsövet?

febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Keress Bonolact Probiotikumot! Ez a legjobb
febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval, volt régebben egy bélmosó készülékem, de sajnos gyári hibás volt, ezárt pár alkalom után felhagytam vele. A hibája az volt, hogy a gumicső végére illesztendő műanyag, kb 3 centis "pipaszár" megrepedt, sőt, sorjás is volt. Szóval kb 3 centire dugtam fel, azon egy gumicső, a gumicső végén pedig egy kannaszerűség volt, asszem legalább egy liter melegvizet beöntöttem.
febr. 24. 15:52
 7/12 A kérdező kommentje:

bonolact.hu :

Férfi vagyok (biszex), itt azt írják, nőnknek javasolják. Fogalmam sincs, miért, de ezt írják.

febr. 24. 15:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, most olvasom, hogy többféle bonolact is kapható...
febr. 24. 15:55
 9/12 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenól, még egyszer írom:

nem kapszla, nem tabletta érdekel és nem patika!

Hanem étel! Növényi étel és/vagy tejtermék.

febr. 24. 15:56
 10/12 anonim válasza:

Hülyeség minden crohn betegnek a Bonolactot ajanljak

Vilagos kek feher dobozost vegyél

febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!