Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kalória felezés?

Kalória felezés?

Figyelt kérdés

Van értelme a kalória felezésnek?


Anno 130 kilorol lefogytak 90-re jó volt. A mentalitásom a toppon volt több évig konkrétan hónapokig semmi cukrot nem is vittem be (amikor igen az is egy harapás csoki volt) figyeltem az étkezésre nagyon jó volt az önkontrolom egyszerűen majd ki csattantam.


Aztán az egyik karácsony után 180 fokot vett az egész azóta zabálok lazán megeszem a 40cm pizzat egyedül és itt-ott nasi is beugrik. Úgy érzem hogy a régi életmódomra a váltást már pszihésen nem bírnám valamiért olyan mintha eltörtem volna.


Ezért is gondolkozok a kalória/étel felezésben állítólag bevállt dolog. Valamit kell már kezdenem magammal mert a zoknit nem bírom felhúzni. A mérlegre meg rá sem álltam 1 éve lassan. 26 F


Ti mit tanácsolnátok?

(mozgás kilőve több betegségem miatt)


febr. 25. 00:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!