Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már rosszul vagyok amiatt,...

Már rosszul vagyok amiatt, hogy nem ettem, de nem bírok, mit csináljak, igyak gyümölcslevet?

Figyelt kérdés
Tegnap este 6 óta nem ettem, 7 óta ébren vagyok, nem volt étvágyam. Most szédülök, ha mozgok nagyon beugrik a pulzusom, émelygek, gyenge vagyok. Az émelygés miatt nem tudok enni. :c Iskolában vagyok, nem tudom vegyek-e valami cukros üdítőt?
márc. 11. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami cukrosat és amikor jobban vagy egy kicsit rögtön egyél. Ez így nem normális. Miért nem eszel?
márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem iszogatni kell, hanem normálisan kajálni... és vinni a suliba is ételt, nem szédülésig éheztetni magad.
márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Viszek én kaját, azért nem ettem belőle, mert hányingerem lett az éhségtől (hirtelen, mielőtt ettem volna).

Azóta viszont jobban lettem már.

márc. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!