Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok fogyókúrá...

Egyszerűen nem tudok fogyókúrázni, mert éhes vagyok sokszor! Napi kb 2200 kalóriát eszem+400 kalória a rostos gyümölcslé, amit iszom! Mit csináljak? A króm segíthet vagy mi segítene étvágycsökkentésben? Csokit, chipset nem eszem.

Figyelt kérdés

#fogyókúra #éhség #kalória #kétségbeesés #gyümölcslé #sok kalória #szándék a fogyásra #sok szénhidrát
2017. febr. 2. 19:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Milyen időpontokban szoktál enni? Hányszor? Miket szoktál enni?
2017. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Amikor megéhezem.Változó.

Szinte minden nap eszek egy kis pizzát,az teszi kb az étkezésemet majdnem teljesen minden nap.Néha eszem sós kesudiót.Egyébként szinte minden nap eszem még győri édes kekszet,a teljes kiőrlésű változatát.Meg ugye a gyümölcslé.Legtöbbször narancslevet iszom.

2017. febr. 2. 19:53
 3/32 A kérdező kommentje:

*teszi ki az étkezésem nagy részét szinte majdnem minden nap

Elírtam bocs.A pizza 30 cm-es.

2017. febr. 2. 19:54
 4/32 anonim ***** válasza:
76%

Ismerős. Nos, nem árt olyan étrendet választani, amivel egész napra jóllaksz kalóriadeficitben. Ez egyeseknek könnyű, mások évekig küzdenek vele s állítólag van, akinek reménytelen, csak éhezve tud fogyni.

A gond ott van, ha már elszánod magad, nem érdekel az éhezés sem, de aludni se tudsz rendesen, egyszerűen nem működsz, ha nem eszel annyit, hogy ne fogyj. Ilyenkor kell jobb étrend, jobb elosztás vagy több mozgás.


Mit eszel?


A gyümölcslé nekem tragikus lenne, ha valamitől éhes leszek, az az. De nem tudhatom, hogy nálad probléma-e, mert van, akit laktat a gyümölcs (bár a gyümölcslé előnytelenebb). Azt sem tudom, másoknál hogy van ez, de nekem az italok nem tűnnek laktatónak, összetételtől függetlenül. Mindig jobban járok, ha eszem egy jó kis fehérjedús ételt zöldséggel s az agyamban is "ételebb" az, mint pl. egy akármilyen gazdag kávé.

2017. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

Mert hulladekot eszel.


egyel normalis kajat.

2017. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Közben írtad, mit eszel. Nos, szerintem változtass, próbálkozz.

Ennyi kalóriába, amit írtál, rengeteg étel belefér... Nem egy pizza, némi ital és kesudió... Ez mind olyan étel, ami nincs topon az embereknél laktató hatásban, s úgy látszik, nálad is ez a helyzet.

2017. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a halat,a csirkét,a pulykát.Na jó,egyedül a riomare konzerv tonhalat szeretem valamennyire,de az meg nem túl olcsó meg elég olajos,bár így is elgalább a fele olajat mindig leöntöm róla.Nem szeretem a húsokat egyáltalán,bár néha eszek,de,amikor fogyókúránál sütőzacskóban kell megsütni natúrban...fúj,nem tehetek róla,nem ízlik.A pizzát meg szeretem,mert szeretem a sajtot,a kukoricát,a retket,az olivabogyót és azon még a sonkát is.Külön fokhagymagerezdeket is szoktam hozzá enni,azt is nagyon szeretem.Kevés ételt szeretek,a fogyókúrásakat meg kifejezetten nem.Az én pizzámon mi a hulladék?Ok,az olaj meg a fehérliszt,de a többi nem.Sajnos nincs a városban olyan,ahol teljeskiőrlésű lisztből csinálnak vékony tésztát,mert kis hely,becsukott az a pizzéria.

A tojás muffint nézegettem,jónak tűnik,de macerás minden nap megcsinálgatni,nem vagyok egy konyhatündér sajnos.Mit ajánlotok akkor?Segítsetek légyszi!

Egyébként köszönöm,hogy írtatok!

2017. febr. 2. 21:35
 8/32 A kérdező kommentje:
Az a baj,ha nem ezt eszem,hanem pl az utált fehér húst barna rizzsel,zöldséggel,akkor is ugyanilyen hamar éhes leszek.Semmi komoly egészségügyi problémám nincs pedig tudtommal,ami sokszori éhséget okozna...
2017. febr. 2. 21:37
 9/32 A kérdező kommentje:
Egyébként 168 cm vagyok és 67 kg.Ülök egész nap,sportoláshoz nincs energiám.Sajnos szó szerint nincs energiám hozzá.A BMI indexem még éppen jó,tudom,de minden felesleg a hasamra,csípőmre,derekamra megy,és nőként ez nagyon zavaró.Hiába van átlagos testalkatom nagyjából,a nagy has meg "úszógumi" nagyon gáz,pláne nőként.
2017. febr. 2. 21:39
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az étrendváltoztatással kellene kezdened. Csinálj egy próbát, mondjuk egy hétig lecseréled a pizzát, gyümölcslevet. Ezer féle recept van csirkemellre, de lehet az akármilyen hús is, fűszerezd nyugodtan, már rég nem a natúr csirkemellről szól a diéta. Vegyél mondjuk zabpelyhet és csinálj zabkását. Mehet bele kakaópor, fahéj, kókuszreszelék, mazsola, dió vagy valami gyümölcs. Ha szereted a mirelit zöldségeket, akkor kis vajon megpárolod, akár le is sütheted egy kicsit. Köretnek köles, barna rizs stb. Tojás bármilyen formában, abonett kenyér helyett, és lehetne még sorolni. A mai világban már legalább annyi alternatíva van, mint az egészségtelen ételekre. Hidd el ezektől jól fogsz lakni és a közérzeted is sokkal jobb lesz, lesz erőd mozogni, mert nem terheli meg a szervezeted a cukor és a fehér liszt. Nem azt mondom, hogy soha ne egyél pizzát. Csak adj egy esélyt magadnak. Olvasgass a témában.
2017. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!