Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy csinalja?!

Hogy csinalja?!

Figyelt kérdés

Egy honapja van egy uj kollega nönk.

35 eves, szep karcsu meg apolt lany. Nem, nem vagyok feltekeny bevallom szivesen ha szep egy no (enis no vagyok).. mindenkepp feltünt hogy nagyon furan taplalkozik..


reggel 8.30kor kezdünk, sokszor 10 perccel elötte ott vagyunk, akkor kave cigi es indul a nap. En otthon reggelizem, vagy iroda menet utközben eszem. Azt tudom hogy o sosem reggelizik regebben beszelgetesbol kiderült.


Aztan telik a nap, iszom vizet, teat dolgozunk. Eljön az ebed ido elmegyek ebedelni, aztan 15.00kor vege napunknak.


A kolleganom reggel 8.30tol 15.00ig egy 0,5 literes zero colat szokott inni , neha egy pohar vizet de ritkan. es egy zsemlet majszol valamikor napközben.


En kb elajulnek ha igy etkeznek...o teljesen fittnek latszik.

hogyan csinalja? ennyire masok vagyunk emberek?



márc. 11. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Én sem nagyon eszem napközben. Amikor 8-16-ig dolgoztam, legtöbbször csak üdítőt ittam, meg egy joghurtot ettem meg. Nem igazán volt rá idő, hogy normálisan leüljek ebédelni. Pedig fizikai munkát végeztem...

Az ebédet rendeltem, de csak otthon ettem meg, 5 óra után, nyugodt körülmények között.

márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Otthon este terulj terulj asztalkám van.

Nézz utána a 20-4 időszakos böjtnek vagy az OMADnek. Rengetegen csinálják

márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Többnyire otthon eszik csak ez lehet rá a magyarázat. Máskülönben életben se lenne.
márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na de egy pohar viz , egy pohar cola?
márc. 11. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Honnan veszed, hogy tényleg csak egy pohár? Egész nap ott vagy mellette? Lehet, hogy pl. mindig, amikor a mosdóba megy, iszik is. Vagy oda is mindig együtt jártok?
márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Ennyire. Naponta egyszer eszem, és fitt vagyok, sokat sportolok és kiválòan érzem magam. Mikor többször ettem, folyton fáradt voltam, rossz volt a közérzetem.
márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a hozzád hasonló idiótáktól mentem a falnak mindig, akik kényszeresen nézik, a másik mikor mit eszik-csinál.


Hálisten már HO van :D, nem kell ilyenekkel foglalkoznom.

márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5.

Nők oda is együtt járnak.

márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akármilyen karcsú, ápolt, nekem nem kéne a hamutartószagú szájával.
márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!