Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés

Szerintem anorexiás, de persze nem hajlandó orvoshoz menni.

Én már nem vele lakom, így nem látom valójában mennyit és mit eszik, de nem tagadja, hogy rendes meleg ételt nem szokott enni, max valami zabkása félét reggelire, vacsorára pedig joghurtot vagy gyümölcsöt. Már így is nagyon sovány, az összes bordája kivan, alig 50 kg a 175 centijéhez. Hiába mondom, hogy ennie kell mert ez már nem egészséges és baj lesz belőle ha tovább folytatja, nem hallgat rám.

Nagyon félek, hogy elveszítem, de nincs ötletem, hogy mit kéne tennem.



jan. 27. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Lehet a munkája miatt ilyen. Muszáj, karcsúnak, megnyerőnek kinéznie? Például, ha ingatlanügynök, értékesítő, stb. Ápolt a külseje? Párja van? Minőségi élelmiszereket vesz?
jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ilyen jellegű a munkája, csak a munkatársaival találkozik.

Külseje ápolt. Férjnél van és tesóm is még otthon lakik, nekik szokott rendes ételt főzni, csak ő nem eszik belőle.

jan. 27. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz kellene mennie.
jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én tudom, de ő hallani se akar róla.. Kényszeríteni meg gondolom addig nem lehet amíg nincs életveszélyben, de odáig nem szeretnék eljutni.
jan. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!