Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem ettem húst egy hónapig és...

Nem ettem húst egy hónapig és jobban éreztem magam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vegán, azóta visszatértem, a húsfogyasztáshoz, de volt egy hónap, mikor próbaként nem ettem. Nem csak rendes húst nem ettem, se kolbász, se májkrém, se szalonna, se belsőségek, szóval semmi ilyen. Fittebb voltam egész nap, több enegriám volt, akár kevesebb alvással is, érezhetően éberebb voltam a közérzetem látványosan javult. Sajt, tojás, hüvelyesek, ezekkel pótoltam a fehérjét. Ez volt az egyik ok, amiért abbahagytam, mert nem tudok minden nap babot meg lencsét enni.

Mi lehet az összefüggés? Valaki segítsen, aki ért hozzá!



márc. 12. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam "vegán időszakokat" tartani. Az emésztőrendszernek jót tud tenni, ha a nehéz állati eredetű élelmiszereket egy kicsit ignorálod, ha pedig az emésztőrendszernek jó, az a szervezet más területeinek is jó. Esetedben valószínűleg nem önmagában a hús elhagyása okozta a jobbulást, hanem hogy a májkrémet, a kolbászt, a szalonnát, és az egyéb ultrafeldolgozott szar ipari készítményt teljes értékű növényi tápanyagokra cserélted.
márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. Mert mi baja van az emésztőrendszerednek?
márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-höz: OMG, ez mindenkire igaz!
márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hús elég nehezen emészthető étel.Ha nem eszed,könnyebben tud dolgozni az emésztőrendszered,nem lesz úgy leterhelve,ezért lehetsz energikusabb.
márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4.

Ja, azért eszünk húst 1 millió éve, hogy fáradtabbak legyünk.

márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5#

Az agyműködésedet biztos,hogy nem pörgette fel.

márc. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.

Nincs rá szükségem, veled ellentétben.

márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vegetarianizmus se hülyeségből alakult ki.
márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.

Hanem?

márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!