Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendes mennyiségeket eszek,...

Rendes mennyiségeket eszek, mint eddig, mégis fogyok?

Figyelt kérdés

Nem változtattam semmit az étrendemen, nem kezdtem el több kalóriát égetni, mégis az elmúlt 2 hónapban lement 4 kg.

Nem tudok pontos mennyiséget írni, hogy mennyi kalóriát viszek be, de pont ugyanannyit eszek, mint előtte. Normális reggeli, egy adag leves+második főttétel, vacsorára vagy szintén főtt, vagy melegszendvics vagy saláták húsokkal, rántotta stb. Napközben is eszek néha nasit, de többet gyümölcsöt.

Mi lehet a bajom?


márc. 13. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora súlybol fogytál mekkorára?


Akkor fogsz, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint égetsz el. Lehet nem is vetted észre, hogy így történt.


Ha viszont biztos vagy benne, hogy nem lehetett úgy, ahogy fentebb írtam, akkor menj el orvoshoz.

márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

59-ről 55-re, 172 centi magas, 24 éves nő vagyok.

Megeshet, hogy így történt, de tényleg nem változtattam semmit. Sokszor, az egészségtelenség ellenére egész gyros tálakat, tésztákat, pizzákat ebédeltem. Az oldalast sem vetem meg, nasikat sem.

Persze ezek mellett mennek egészséges dolgok is.

márc. 13. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Felszívódási zavar, stressz, nagyobb fizikai aktivitás, depresszió, pajzsmirigy túlműködés, korai terhesség... ami hirtelen eszembe jutott, mint lehetőség.
márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendes mennyiségeket eszek vs nem tudom, mennyit eszek.


Na, ezek szerint nem eszel annyit, mint ezelőtt - mivel fogalmad sincs, mennyi az annyi.

márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!