Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezeket az ételeket/italokat...

Ezeket az ételeket/italokat ehetik az epebetegek: zsíros kenyér, szalonna, banán, csoki, chips, kávé, baracklé, gyömbértea, majonéz?

Figyelt kérdés
Kiderült egy ultrahangon, hogy valami nem stimmel az epémmel. Vannak olyan ételek, amiktől mindig beteg voltam, és most kiderült, hogy hát az epém miatt. Viszont nem tudom pontosan, hogy most akkor miket is ehetek és miket nem. Már most úgy vagyok, hogy mindentől megy a hasam, hányingerem van minden nap, éjszaka se alszok.

ápr. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ehetsz zsíros kenyeret, szalonnát chipset, majonézt. Csokit max. mértékkel. Mindnek magas a zsírtartalma.

A többi mehet. (Kávé is csak mértékkel)

ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan? Egyik barátnőm azt mondta, hogy neki is volt baja az epéjének, és a zsíros kenyér jót tett neki :o arra ösztönzött, hogy egyek sok zsíros kenyeret retekkel :o
ápr. 7. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de pontosan mi derült ki az epéddel kapcsolatban?
ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudták megmondani. Annyit mondott az ultrahangon a doktornő, hogy lát valamit, de nem tudja mit. A háziorvos viszont azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. A nőgyógyász pedig azt, hogy tartsak epediétát. Na mondom, oke.
ápr. 7. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Epebetegek vagy epehiányosok sok zsírt és durva rostot nem fogyaszthatnak.
ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!