Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális kb mindig napi...

Normális kb mindig napi háromszor WC-re menni?

Figyelt kérdés
Állaga teljesen normális, szilárd és nagyobb darabokban. Viszont most éppen úgy jött ki, hogy tegnap és tegnapelőtt csak 1-szer voltam, és emiatt ma meg 5-ször. Nem tudom, hogy ez normális-e.

ápr. 7. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális. Mondjuk 5 az már sok.
ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
normális is lehet, de féreg is, életmód, anyagcsere, kor függvénye, hogy ki mennyit sz.rik.
ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orvosilag a napi maximum 3, és heti minimum 3 még normális.


Étkezésed milyen, mennyit iszol? Bármi, ami folyadék, víz, leves, kávé stb. Mennyi zöldséget, gyümölcsöt eszel?

ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elég sokat sportolok, kávét ritkán iszom. Sok zöldséget és gyümölcsöt eszem. Ma például ettem bananpalacsintat gyümölcsökkel, majd tésztát, amiben volt paradicsom, cukkini, répa, paprika, majd estére joghurtot eperrel és kiwivel. Tegnap leginkább salátát ettem csirkecombbal, illetve reggel tapioka pudingot gyümölcsökkel. Próbálok 2-3 litert inni egy nap, ez nem mindig sikerül.
ápr. 7. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jo
ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi rosttal természetes.
ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az is normális, ha ma 5 volt? Amikor nem ürül ki teljesen az előző napokban, és kevesebb van, akkor valamikor többször kell mennem.
ápr. 7. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha három napnál tovább van napi 5, akkor az már lényegében hasmenés.
ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális, mert miért nem lehet visszatartani pár órát, hogy csak 1 legyen? Aztán, ha véletlenül nincs lehetőséged elmenni, akkor 15 perc után berottyantasz?
ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!