Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek szállkásításkor?

Mit egyek szállkásításkor?

Figyelt kérdés
Majd nyáron szeretnék elkezdeni szállkásítani. Valaki tudna segíteni hogy miket egyek? Meg ha valaki tud akkor írna nekem egy ilyen bevásárló listát? Hogy miket vegyek. A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm.
ápr. 11. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat, mint tömegeléskor, vagy bármikor máskor. A lényeg, hogy moderált kalóriadeficitben legyél úgy, hogy a fehérjebevitelt próbáld magasan (1,5 g/tskg fölött) tartani.
ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Halat, de csak olyat, ami szálkás.
ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék mekkora izomtömeg van rajtad és ez mekkora testzsírral párosul, amiért szálkásítanod kell.

Amúgy majd ki fogod tapasztalni, hogy kalóriadeficitben melyik kaja a megérős, és melyik nem. Pl. a paprikás kolbász, aminek 45% a zsírtartalma, az nem.

ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
húslevest sok zöldséggel pl
ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha valaki még tud akkor nyugodtan írhat. 3-as, küzdősporthoz szeretnék elérni egy verseny súlyt, és egyébként nem tudom mennyi az izomtömegem
ápr. 12. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Még leírni sem tudod a szót, minek akarsz így szálkásítani?
ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy most mi a tököm értelme volt beszólni, ettől gondolom most jobban érzed magad 5-ös. Ha semmi értelmeset nem tudtál írni akkor a fa####t kell írkálnod.
ápr. 12. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:

7.

Most lecseszted magadat ? :)

ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7, jó hogy szólsz, 6-t akartam, bocsi
ápr. 12. 21:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Bakker, akarom írni 8, nem tudom mi van velem xD
ápr. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!