Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés és szállkasitas...

Tömegnövelés és szállkasitas egyszerre, hogyan?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy kezdokent elvileg egy ideig megy a ketto egyutt, ezt erdemes kihasznalni. Nos igazából szerintem elég jól indulok,sokat pihenek, nem iszok alkoholt, normálisan eszek, de unom magam otthon. Viszont azt nem értem, hogy most akkor mennyi kaloriat kene bevinni? Ha jol tudom nekem nagyjabol 2300kaloria kell a szinten tartashoz(172cm most jelenleg 57kg körül stagnálok, sose voltam az a hizekony alkat , de sose ettem annyit) akkor ehhez képest mennyit kéne bevinni kaloriabol, illetve szenhidrátból? Fehérjet tudom hogy kb 1,5g/ttskg. Valamint kb hány hónapig müködik ez?



Üdv , egy kezdo srac



2020. dec. 15. 02:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint súlyzós edzéseken kívül szabad kardiozni?
2020. dec. 15. 02:22
 2/5 Tramadol válasza:
100%
Jelenlegi testsúlyod végett tömegnövelés lenne az elsődleges cél erre rengeteg leírást, diétát, edzéstervet találsz az interneten. Én inkább heti 3 aerob edzést iktatnák be súlyzós edzés mellé.
2020. dec. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
A kettő egyszerre nem megy. Száraz izomtömegre keress rá.
2020. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2020. dec. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincsen miből szálkásítanod.

Viszont ha ésszel csinálod és csak a szükséges mennyiséget viszed be kalóriából akkor elkerülhető az elhízás.

2020. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!