Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tapasztalatotok volt a...

Milyen tapasztalatotok volt a kávéról való leszokász kapcsán?

Figyelt kérdés
Jobban éreztétek utána magatokat, voltak elvonási tünetek?
máj. 14. 05:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy ilyen időszakom, akkor mindig fáradt voltam, így visszaálltam a kávé ivásra, de azóta napi 1 helyett 3 kell, ergo nekem vsz. jobb lett volna, ha nem hagyom abba.
máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Durva elvonasi tunetek voltak, 3 napig foleg,de kb az elso het vegeig. Utana nem volt para, csak a rituale hianyzott. Utana ha nehanapjan ittam 1 kv-t (mondjuk mert tenyleg faradt voltam), tok eros hatasa volt. Nem mint amikor fuggoje voltam, hanem tenyleg durvan felporgetett. A leszokasi idoszakban foleg, de utana is azon voltam, h sok vizet igyak reggel, mert alacsony a vernyomasom. Engem is meglepett, hogy tok jol funkcionalok kv nelkul. Azota mondjuk visszaszoktam, de jo fel evet vagy tobbet is kave nelkul nyomtam.
máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl sok volt a jóból ezért leálltam, nem volt nehéz, több vizet ittam mivel a kávé durván elvonja a vizet a szervezetből, eltűnt az ingerültség, nyugodtabb lettem.


Elég durván nyomtam, évekig szinte víz helyett is ezt ittam.

Piros tetejű Nescafét.

máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után inkább elfáradsz tőle, hozzászokik a szervezeted, észre se veszed hogy totálisan függő vagy!
máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy teljesen mindegy hogy iszom vagy sem. Volt idő mikor egyáltalán nem ittam, semmivel sem volt más mint amikor iszom. Csak azért iszom napi 1-2 kávét, mert szeretem az ízét.
máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Napi 6-7 kávét iszok ami főzött, és nagyon szeretném abbahagyni.

Volt hogy 1 napig nem ittam de olyan fejfájásom volt hogy gyógyszert kellett bevennem rá.

Este mint akit leütöttek, úgy aludtam.

Megpróbálom abbahagyni megint.

Mert szerintem nem tesz jót a bőrömnek, állandóan pisilni kell tőle, és hiába mosom sokszor a fogam, sárga, este pedig aludni sem tudok pedig álmos vagyok.

Holnaptól megpróbálom megint .

máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!