Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Terhességi cukrom van, 160g...

Terhességi cukrom van, 160g diétára fogtak. ?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem olyan reggeli ötleteket mondani ami nem viszi fel cukrom.

Egyszerüen bármit próbáltam minden felvitte a cukrom reggel. Délbe és este vacsoránál mindig jókat mérek de reggel mindig magas...


máj. 22. 11:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyi ha valaki tudja a választ hogy étkezés után abba a 60 percbe lehet tenni-venni kell mozogni vagy szigorúan ülni/feküdni kell míg újra nem mérem a cukrom?
máj. 22. 11:07
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

A másodikra reagálnék leginkább. Lehet, sőt jó is ha mozogsz, hiszen ez nem egy mérés, itt nem az a cél, hogy kimutasd, hogy baj van, hanem hogy minél alacsonyabban maradjon a cukrod a baba érdekében, tehát bármit megtehetsz, ami használ ebben.

A reggeli értékkel sokan küzdenek. Én fél tenyérnyi tk kenyeret ettem 5 centi magasra púpozott sajttal, felvágottal és zöldséggel. De lehet neked ez sem lesz jó.

máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál!!
máj. 22. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek picit más. De amiket kipróbálhatsz az ehérje + lassú ch + zöldség


Mondanam a turos zabkasat gyumolccsel de cukorbetegeknek ha jol tudom reggel nem jo a gyumolcs.

De lehet fuszeres zabkasa olajos magokkal es ricottaval/turoval


Teljes kiorlesu vagy purpur kenyer + sajtkrem/humusz +30-40 gr sovany sonka + 15-20 deka zoldseg


Kenyer (ld fent) plusz tojasrantotta plusz 15-20 deka zoldseg


Kenyer + zoldsegkrem/tonhalkrem/tojaskrem pl lilahagymás babkrém + 15-20 deka zoldseg


Meg nyugodtan ehetsz meleget is. Senki nem mondja h nem. Pl tojassalata (legen benne valami gabona a ch miatt) vagy csirkesalata vagy egy tejszines csirkecomb kuszkusszal, tabulé

máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miket probaltal? Talan tudunk segiteni hogy mit valtoztass akar hozzavalot akar aranyt.


Illetve normalis h a kaja felviszi a cukrot. Az a lenyeg h ne hirtelen es ne tul nagyon

máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam tk kenyeret sonkával sajttal paradicsommal.

Tk kenyeret rántottával

Vagy túróval külömbözö krémmekkel ahogy az egyik válaszoló írta.

Vagy felejtsem el a kenyeret?

máj. 22. 12:22
 7/12 A kérdező kommentje:

Plus tejes kávé (növényi kókusztejjel). Kávé nélkül nem indulok be reggel.

Esetleg 2 in 1 kávét próbálják?

máj. 22. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Tök vicces ez a 160as kamufos.


Magyaroszágon kívül semelyik országban nem ismerik, mivel nincsen szakmailag alátámasztva. :D

máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem a terhesség vége felé a Korpovit keksz 3-4 darab, egy paprika, 10g felvágott és már nem emlékszem de még plussz valamennyi sovány túró, ez vált be. Nyugodtan bírsz mozogni utána. Volt hogy reggeli után fél órát sétáltam. Én minden nap ittam 2in1 kávét növényi tejjel. De én csak 10óraira bírtam.

Ajánlom neked a terhességi cukorbetegség facebookos csoportot. Nekem sok ötletet adtak.

máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lépj be a facebook-on a Terhességi cukorbetegség csoportba, nagyon sok ötlet és segítség van.


Nekem a kenyeret nem bírta a cukrom, a sajtos bulgurt és a vöröslencse főzeléket váltogattam.


Mindig kell enni lassítót, ez leginkább nem számolós zöldség.

máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!