Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utóbbi időben hízás érdekében...

Utóbbi időben hízás érdekében elkezdtem többet és gyakrabban enni, de így napi 2-3-szor is kell nagyvécéznem. Ez normális? Ér így valamit az, hogy többet eszem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem megfelelő ételeket eszel,nem az a lényege a hízásnak hogy össze-vissza "zabálj",lehet azt ésszel is csinálni.A szervezeted pedig jelez,nem véletlen ha gyors az anyagcseréd.Egyébként a 2-3ra nem mondanám hogy sok,de ha elötte nem wc-tél ennyit,akkor az a rossz étkezés jele.
2010. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hali! Jómagam is nemrégiben kezdtem el minél többet enni a hízás érdekében. ÉN speciel nem eszek össze -vissza mindent, csak többet abból, amit eddig is ettem, pl 2x annyi kenyeret és nekem is sűrűben kell wc -re járnom napi 2 -3 alkalom. Nem tudom meddig tart ez a mellékhatás még, de mindemellett úgy tűnik, hogy mégis sikerül híznom. 2 hét alatt 2 kiló plusz.

Nem tudom, mikorra szokja meg a gyomrom ezt az étrendet, de elég nehezen veszi be az biztos.


Kíváncsi lennék, te hogy állsz azóta?

2010. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok! Próbálj kevesebbszer enni, de akkor többet, mert úgy olvastam, hogyha kevesebbszer eszel egy nap, akkor belassul az emésztésed.
2010. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én kb 3 hete kezdtem el, mert a rokonságból sokat mondták, hogy hízzak. Sajnos mérlegen nem álltam előtte és most se, de látom magamon a változást, mondjuk leginkább has tájékon, de ennek is örülök :)
2010. nov. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!