Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan, hogy kihagytok egy...

Van olyan, hogy kihagytok egy hónapban egy napot és csak isztok pl. : ásványvizet és aznap nem esztek?

Figyelt kérdés
Jót tesz ez a szervezetnek egyáltalán? Én érzem hogy kicsit többet ettem mint kellett volna, nem tudtam ellenállni és ezért akarok egy napot kajamentesen. Jó ötlet szerintetek?
2010. nov. 22. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó ötlet.De mondjuk egy kis gyümölcsöt megengedhetsz,csak,hogy el ne szédülj.

Én még sosem tudtam ezt amúgy betartani.Mindig mikor eltervezem,hogy egy napig nem eszek,akkor vagyok a legéhesebb.

Ha zöld teát iszol is jó amúgy.

2010. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Zöld teával az a bajom , hogy hasmenésem lesz tőle és nem is szeretem. De köszi a tippet:)

Most kamilla teát iszok este, holnap nem eszem max gyümölcs. És sok sok ásványvíz:)

2010. nov. 22. 21:26
 3/6 anonim válasza:
100%
Valamennyi táplálék azért kell a beleknek külömben súlyos emésztési bajaid is lehetnek.
2010. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyet csinálni. Igaz nem minden hónapban. Ekkor csak folyadékot veszek magamhoz. Nem iszok kávét,rostos levet veszek(100% narancs vagy ananász és nincs benne hozzáadott cukor) és ha nagyon éhes vagyok ebből iszok 2 dl.Veszek még ananász levet, búzafű koktélt, zöldteát és mentes vizet.Ezeket iszom egész nap és megbeszélem magammal, hogy nem "éhezek" csak tisztulok.

Sok sikert!

2010. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj a mai kajákkal, hogy tápanyagban szegények és tele van élelmiszeripari melléktermékkel alias trutyi.

A régi jó ételeket bátran lehetett fogyasztani ettől meg csak elhúlni lehet.


Ha csak kr.vizet iszol akkor már jó mert nem megy be a testedbe a trutyi aznap, csak sajna szükség van a húsra, kenyérre, tejre, hagymára különben fizikailag legyengül a szervezet.


Sztem, nagyon kevés normális kaját ehetsz 2 napig, úgy hogy közben minőségi nem legolcsóbb kr vizet iszol és gyümölcsöt.

2010. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezt jól gondolod, de nem havonta, hanem hetente 1x kellene beiktatni egy tisztító napot. Úgynevezett "gyümölcs nap". csak gyümölcs bevitele. A gyümölcs kitisztít és ilyenkor is sok folyadék,(persze gyümölcs evés után fél órával)desztilált vízzel a leghatékonyabb, ásványvíz is jó, de csapvizet ne!

Ne aggódj ez jót fog tenni. lehet ezt addig csinálni amíg ki nem tisztít teljesen.

De ez egyéntől függ, hogy ki hogy bírja. Persze ilyenkor kevesebb terhelés. És csak egyfajta gyümölcsöt , vagy még mást, de együtt a kettőt ne, max 1-2 óra külömgség legyen az elfogyasztásuk között.

Sok sikert!

2010. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!